Ще одна громада на Волині відмовилася від продажу алкоголю
![Ще одна громада на Волині відмовилася від продажу алкоголю](https://vsn.ua/storage/news/OJ2gp0xmndwNnk9R92kfUI9j17CHLGkDsy8IuH3O.png)
Відповідне рішення про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі прийняв виконавчий комітет сільської ради 18 березня, йдеться на сайті громади.
"З метою забезпечення національної безпеки і оборони, профілактики можливих правопорушень та нещасних випадків на території Боратинської сільської територіальної громади заборонили продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (в тому числі пива, вина та слабоалкогольних напоїв) з 07.00 год 19 березня 2022 року і до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Волинська ОВА ухвалила рішення з 17 березня відновити продаж пива, вина та слабоалкогольних напоїв. Однак одразу кілька громад вирішили все таки заборонити алкоголь до кінця воєнного стану у країні.