Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/news/cJBXvOsL27djIs6EegVD256PERgYEDRv3iMJDWoX.png)
У центрі Луцька відбулася азіатська гриль-вечірка просто неба. Лучани ласували азіатськими смаколиками та донатили для допомоги війську, адже всі кошти, виручені з продажу страв, організатори скерують на потреби Сил оборони й безпеки держави.
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/4AAS68jq7MoH9dzxtZbOkOv6x3RPIrFR1v6M3Mdm.jpg)
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/NQ7PU04kqAeRjY11BxYgY7wUWTrXU7xg9U4wDnKy.jpg)
У суботу, 20 квітня, навпроти головного корпусу ВНУ імені Лесі Українки лучани насолоджувалися стравами азіатської кухні від топових шеф-кухарів: Сергія Грудініна із «IDEALIST COFFEE CO.», Дениса Люшука із «Не про ХЛіБ» і учасника 8 сезону «МастерШеф» - Дмитра Кравчука.
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/FxxUvvYeu89t3vVaeGqubIuofzjyvxjsUfP5bGxP.jpg)
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/BKW0zvirTBmCFq9ZTmMSqWYQuDFRZHiqesm2tl56.jpg)
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/6utjtWPFCUepNpLvRBdBBPw1jhAa6T7u9N5TZoSv.jpg)
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/I9XTJQnJRdCRw9RBrTTTnDpN6IdrRliVFeI6ey0H.jpg)
До слова, подібних заходів у обласному центрі до цього не було. Таку ініціативу організатори обіцяють продожувати і надалі, щоб з волонтерською метою відкривати гатрономічні смаки страв світу.
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/95zb2VIVnDzNhA72c7jYztyY4ZGNlWJ86mPBYcfq.jpg)
![Смак Азії у центрі Луцька: гриль-вечірка об'єднала містян з благодійною метою](https://vsn.ua/storage/image-icons/4xN1P5qe7onCoLat9BoqsvQBLHUUCtmE4cBujNIr.jpg)
Читайте також:
- Шість закладів Луцька, куди можна прийти з тваринами
- Сергій Притула «засвітився» у луцькій кав'ярні
- Кавова компанія «IDEALIST COFFEE CO.» задонатила мільйон на FPV-дрони