Сергій Притула «засвітився» у луцькій кав'ярні
![Сергій Притула](https://vsn.ua/storage/news/5kcQ1kKbpzMLrNKtFdRRV5yvV9JzfzIYsdZpPlHt.png)
Відомого волонтера Сергія Притулу помітили у популярній кав'ярні «IDEALIST COFFEE CO.», що розташована на проспекті Волі, 8 у Луцьку.
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Instagram» повідомила власниця закладу Ангеліна Богданович у четвер, 28 березня.
![Сергій Притула «засвітився» у луцькій кав'ярні](https://vsn.ua/storage/image-icons/KYJKkkvBsK6pmKAFzOkXppJtH9zT2cZkuX2l6Gft.jpg)
Нагадаємо, Сергій Притула завітав до Луцька, аби провести публічне звітування про роботу свого однойменного благодійного фонду за два роки діяльності. З представниками ЗМІ та небайдужими до волонтерської справи лучанами Притула зустрівся у Волинському академічному обласному театрі ляльок.
Одним з організаторів публічного звітування у Луцьку є благодійний фонд «Ангар. Україна», який співпрацював з фондом Сергія Притули у межах проєкту Центр готовності цивільних.
До слова, зараз Фонд Притули закуповує екіпірування, обладнання, медичні засоби і транспорт для військових. Ще один напрямок роботи — гуманітарна допомога.
Читайте також:
- «Читаю коментарі, щоб відпочити»: Сергій Притула у Луцьку розповів про хейт в інтернеті
- Відома співачка Jerry Heil «засвітилася» у луцькій кав'ярні