Спека змінює графік: у Луцькій міській раді тимчасово скорочують робочий день - що відомо
Через прогнозовану сильну спеку 29–30 червня у виконавчих органах Луцької міської ради тимчасово змінюють графік роботи: прийом громадян і основна активність триватимуть у першій половині дня, після чого частина працівників продовжить виконання обов’язків у гнучкому або дистанційному форматі.
Про це повідомили у Луцькій міській раді.
«Працівники обов’язково перебуватимуть на робочих місцях з 7:30 до 12:00. У цей час проводитимуться наради, прийом громадян та питання, які потребують особистої присутності. З 12:00 до 12:30 — обідня перерва. Після цього працівники продовжать роботу за графіками, затвердженими керівниками: на робочому місці або дистанційно», - йдеться у дописі.
У міській раді запевняють, що виконавчі органи працюватимуть, усі функції виконуватимуться, а зміни не вплинуть на життєдіяльність громади.
«Керівникам підприємств, установ, організацій та бізнесу рекомендуємо, якщо це можливо, тимчасово скоригувати графіки роботи працівників у найспекотніші години дня», - додають у міськраді.
Читайте також:
- Через спеку у Луцьку просять не поливати городи питною водою: у чому причина
- На Волині через спеку почали поливати дороги: де працює спецтехніка та які обмеження діють для вантажівок
- Справжнє «пекло» ще попереду: на Волині температура повітря сягне +38°C