Співак з Волині записав кавер на пісню «Стефанія»
![Співак з Волині записав кавер на пісню «Стефанія»](https://vsn.ua/storage/news/vOeqIKwutWnaFRrbn7BfIv47krAeCuBJSzp9suzD.png)
Ярослав Карпук, фіналіст п'ятого сезону «Голос. Діти», зі Старої Вижівки, записав кавер на композицію Kalush Orchestra «Стефанія», з якою гурт їде на Євробачення.
Відео опублікували на ютуб-каналі виконавця.
«Пісня, яка стала символом цієї війни. За ці дні війни, я бачив багато сліз та сивини, відчував присмак гіркоти міді перемішаної із пилом. Хочеться, аби кожну людину зігріло це відео, адже війна закінчиться, а любов буде палати вічно. Слава Україні!», – написав Ярослав Карпук.
У коментарях пишуть, що кавер волинського виконавця гурт «Kalush» назвав найкращим.
Самі ж виконавці відомого гурту промовисто прокоментували відео: «Берем тобі квиток в Турин».