«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/news/dET3sulXVt38hISkgyGYVTj220T75bJv9Y7TXYBV.png)
Захід відбувся в рамках проєкту «Культурний фронт на захисті кордонів». Організували акцію працівники Палацу культури міста Луцька спільно зі своїми вихованцями й небайдужими жителями громади. Зібрані гроші передадуть на потреби військових.
У середу, 24 липня, на Театральному майдані виступали Світлана Кресак, солісти вокальної студії «СолоМрій» Емма Андрейчук, Маргарита Капітанюк, Катерина Кунашенко, Владана Різак (керівник Лариса Рихлюк), учасниця фестивалю дитячої творчості «Луцьк – територія талантів» Анна Уматова, солісти студії вокалу Надії Смирнової Уляна Бурим, Вероніка Блощинська, Надія Пилип, Андрій Комар, Олена Заєць, Ірина Дем’янчук (керівник Надія Пилип).
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/Y6ST0dF4hDKf0X2yYzDq9EPhzDvYHOzZ1UWtWiZA.jpg)
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/32HthfdR8kKMkT8kaVeUdPZA8kEugWOQWxLpbfcH.jpg)
«Навіть у літній період за участі наших працівників, вихованців і небайдужих жителів громади ми проводимо різноманітні заходи, під час яких збираємо гроші на ЗСУ. Кошти передаємо на потреби 1волинських бригад – 100-ї та 14-ї», – розповіла директорка Палацу культури Тетяна Ліпич.
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/YzI9mYJ0pg50zehSyGmLk8EO0UJVLdhDZiddWBwS.jpg)
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/vgqdN7z8wvJTzhdsy1a50fbUtx3QSpVqMwmSzux2.jpg)
До слова, на минулому мистецькому заході вдалося зібрати понад 50 тисяч гривень.
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZPAjAfiKAl8YRPFUyzf1L8UpKcMvn5TCStSw0dCm.jpg)
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/iEpmghNBn7CttEXCcU0z1huv5NBsrEuRsGPseJGs.jpg)
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/WPUx01yoU8uOcYAK75rTqQUFiek3XxshG61cqYeb.jpg)
![«Творимо для перемоги»: у Луцьку під час мистецької акції збирали гроші для ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/Scdf14sJCv9M5ArqxwvOUXfoPHjkHDRQyt77mrfV.jpg)
Читайте також:
- Мавки на березі Світязя: волинянки організували збір коштів для ЗСУ
- Багатодітна волинянка пече та продає хліб, аби допомогти бійцям ЗСУ