У громаді на Волині відкрили Алею слави та пам‘яті загиблим військовим. Фото
![У громаді на Волині відкрили Алею слави та пам‘яті загиблим військовим. Фото](https://vsn.ua/storage/news/vfw1CAUcz447k4spnF4U4UmSHgxLn2cZ4uXcuspi.png)
29 серпня, у День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбулося відкриття Алеї слави та пам‘яті у селі Затурці Володимирського району Волинської області.
Про це повідомляють у Волинському обласному ТЦК та СП
Усі присутні вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя в боротьбі за Батьківщину. Також були вручені ордени «За мужність» рідним загиблих солдата Блажевського Василя Івановича та головного сержанта Хорощука Миколу Михайловича, яких удостоєно високої нагороди посмертно.
«Тому, ми схиляємо голови у вдячності перед усіма героями, а особливо Героями Волині, на жаль, за час війни загинуло вже 25 захисників Затурцівської громади. Алея слави та пам’яті, яка встановлена для увіковічення їхніх імен, знову і знову буде нагадувати нам про війну з російськими окупантами. Наш народ ніколи не забуде кожного й кожну, хто бореться за Україну, хто віддав за неї своє життя.»,- йдеться у повідомленні.
![У громаді на Волині відкрили Алею слави та пам‘яті загиблим військовим. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/NyRpoXYGJMIed5zfiGplLoKLxTbuBL6xuCNYc7nY.jpg)
![У громаді на Волині відкрили Алею слави та пам‘яті загиблим військовим. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/Hxi3PfuZND2k2zfybfbI1Y8pUNVXRKain2KbxAw7.jpg)
![У громаді на Волині відкрили Алею слави та пам‘яті загиблим військовим. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/cK2VhzuC7ouHm8F0qJeHygwMbcCNbJwe6qmiI6Vr.jpg)
![У громаді на Волині відкрили Алею слави та пам‘яті загиблим військовим. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/K6XbgAydT54jDN1A8JcBx7Wpn6fkVx7YCDWO7TD3.jpg)
Читайте також:
- Залужний нагородив медаллю бойового медика з Луцька
- Загиблому воїну з Волині просять присвоїти звання Героя