У Ковельській громаді вдруге будуть всеукраїнські змагання з крос-тріатлону

У Ковельській громаді вдруге будуть всеукраїнські змагання з крос-тріатлону

У 2021 році у Ковелі вперше відбулись змагання з крос-триатлону, які зібрали понад 80 спортсменів з усієї України. По їх завершенню голова Федерації триатлону міста Ковеля Денис Дубінко зазначив, що і «в наступному році традицію буде продовжено». Попри війну організатори слова дотримали. Змагатися будуть у Білині, що неподалік Ковеля і збиратимуть гроші для ЗСУ.

Про це пишуть на сайті Ковельської міської ради.

Крос-триатлону «Kovel triathlon cup 2022» бути. Цьогоріч організатори змагань – Ковельська міська рада, управління культури, молоді, спорту та туризму, федерація триатлону міста Ковеля та Білинський старостинський округ.

Нині локацію з парку імені Тараса Шевченка у Ковелі перенесено у мальовниче село Білин. Обрана траса не тільки потішить усіх красою природи, але й порадує спортсменів своєю складністю.

Спортсмени будуть плисти один кілометр, їхати на велосипедах 20 кілометрів та бігти 6.

«Пливемо, їдемо, біжимо заради перемоги! Зробимо себе здоровішим, армію міцнішою! У день старту відбудеться відкритий збір коштів на потреби ЗСУ, також частина стартового внеску стане благодійною допомогою нашим воїнам», – написав на своїй сторінці у Фейсбук Денис Дубінко.

Організатори запрошують волонтерів. Для підтримки учасників змагань потрібно:

піднести води;показати напрям руху;підтримати.

Звертайтесь за номером телефону: (093) 552-58-14.

Початок змагань у неділю, 21 серпня, об 11:00 на Білинському озері.

Можливо зацікавить