У луцькій біліотеці-студії проводять для дітей майстеркласи з фотографування

У луцькій біліотеці-студії проводять для дітей майстеркласи з фотографування

Переселенка з Краматорська Донецької області Олена Полукарова нині живе у Луцьку та навчає дітей мистецтву фотографії.

Суспільному Олена Полукарва розповіла, що у березні 2022-го року разом із трьома дітьми сіла на евакуаційний потяг та приїхала до Луцька, її чоловік-військовий продовжив службу на сході.

«Ми вже в 14-м році переїжджали до міста Львова, тому що почалася війна, і ми вимушені були переїхати, потім ми поверталися до Краматорська. Коли ми приїхали сюди, до Луцька, я думала, куди мені подіти енергію і відкрила гурток», — розповідає жінка.

Майстеркласи з фотографування для дітей Олена Полукарова проводить в рамках проєкту «Імідж-Студія», який діє у Луцькій «Бібліотеці-студії «ДіМ» разом зі своєю старшою донькою Софією.

«У нас буде невеличка практика, покажемо, як працювати зі світлом, з тінями, і як в принципі працювати з камерою, і якісь мінімальні налаштування», — розповідає Софія Полукарова.

На заняття із фотомистецтва прийшла дванадцятирічна читачка бібліотеки Юстина Петрук.

Олена Полукарова за освітою психолог, після переїзду до Луцька, говорить, що вирішила проводити арттерапевтичні заняття з глиною для дітей. В майбутньому, розповідає, у Луцькій «Бібліотеці-студії «ДіМ» планує відкрити курси фотографів для дітей на постійній основі.

Читайте також:

Можливо зацікавить