У Луцьку на будівлі патрульної поліції намалювали символічний мурал
![У Луцьку на будівлі патрульної поліції намалювали символічний мурал](https://vsn.ua/storage/news/sPFFPP4pFu4LpH9EgvUTcgG9QN398DngGYdBfzU9.png)
У Луцьку на території управління патрульної поліції на адміністративній будівлі художник із Рівного намалював мурал, на якому зобразив трофейний «Град». Його волинські патрульні здобули у ворога під час наступальної операції на Харківщині.
«Град», що зображений на муралі, – трофейний, здобули його під час Харківської наступальної операції. Зараз на ньому працюють наші волинські патрульні поліцейські. Зазначу, що ніхто з нас не мав спеціальних навичок працювати з такою технікою, ми вчилися самотужки у воїнів з інших бригад. Тож ця бойова машина з 2022 року виконує бойові завдання у найгарячіших точках країни», – розповів начальник управління патрульної поліції Волині Дмитро Мокич, якому належить ідея створення муралу.
За словами Дмитра Мокича, цей мурал має ще більше мотивувати особовий склад, надихати та стимулювати, укріпляти віру в перемогу.
«Це не просто зображення, а малюнок із фото, яке зробив кореспондент іноземного видання саме в той момент, коли ми завдавали вогневого ураження по ворогу. Він наступав на місто Бахмут», – додав очільник патрульної поліції.
![У Луцьку на будівлі патрульної поліції намалювали символічний мурал](https://vsn.ua/storage/image-icons/s0BrImEBe4MCB1qG8BzgopdQQL7JY3aIKpjPdNIB.jpg)
![У Луцьку на будівлі патрульної поліції намалювали символічний мурал](https://vsn.ua/storage/image-icons/0YVGPmJgrIIGtTMTOtYJWVmUkU5g8wTZBoAxFJTy.jpg)
До слова, волинські патрульні поліцейські виконують бойові завдання у складі зведеного загону департаменту патрульної поліції, який називається «Хижак».
Читайте також: