У Луцьку нова платформа волонтерської допомоги: що вони пропонують

У Луцьку нова платформа волонтерської допомоги: що вони пропонують

Тут надають підтримку як переселенцям, так і мешканцям області, які перебувають у скрутному становищі. Платформа запрацювала нещодавно, і має мережу в усій Україні. 

«Цей проект всеукраїнський, і усі 22 хаби працюють, як один організм.  Запити, які приходять на урядову гарячу лінію 1545, уже надходять на головний офіс «СпівДії», й ми їх обробляємо. Наразі закриваються потреби найбільш гарячих регіонів, проте потрохи розпочинаємо забезпечувати й ВПО на Волині. Найближчими днями будемо також сприяти матеріально - технічному забезпеченню малих прихистків для переселенців», - розповів координатор «СпівДії» у Луцьку Захар Ткачук.

«СпівДія» працює із тими, хто має ресурси, і тими, хто їх потребує. Заповнивши просту заявку на сайті, можна вказати, що у вас є, і що ви готові віддати як волонтерську допомогу. 

Хаб зосереджений в основному на:

- гуманітарній допомозі (їжа, засоби гігієни, одяг, взуття, матраци, постільна білизна, побутова техніка тощо);

- медичних ресурсах (ліки та обладнання);

- добровільній особистій та майновій допомозі (волонтери, склади, транспорт);

- фінансовій допомозі (перерахування коштів на закупівлю необхідних ресурсів);

- сервісній допомозі (водії-чоловіки призовного віку від 18 до 60 років, які перетинають кордон для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень, можуть подавати заявки для виїзду за кордон для перевезення гуманітарних вантажів).

На базі платформи відбувається взаємодія фізичних осіб, волонтерських організацій та фондів. Верифіковані волонтери в режимі реального часу допомагають громадянам – збирають всі потреби та наявні ресурси, оперативно відправляють гуманітарну допомогу та медичні засоби тим, хто цього потребує найбільше, а саме: населенню та волонтерам, установам, що приймають вимушено переміщених осіб, шелтерам.

Отримати допомогу можна звернувшись на гарячу лінію «СпівДія хаб» за номерами: +380 (99) 500 71 17, +380 (97) 500 71 17.

У Луцьку нова платформа волонтерської допомоги: що вони пропонуютьУ Луцьку нова платформа волонтерської допомоги: що вони пропонуютьУ Луцьку нова платформа волонтерської допомоги: що вони пропонують

Можливо зацікавить