У Луцьку після важкої хвороби померла сімейна лікарка

У Луцьку після важкої хвороби померла сімейна лікарка

У Луцьку після важкої тривалої хвороби померла лікарка загальної практики-сімейний лікар Ольга Іванівна Бондар.

Про це повідомили на сторінці Медичного об'єднання Луцької міської територіальної громади у фейсбуці.

«У вічність справді відходять найкращі. Не стало нашої колеги, людини і професіонала з великої букви, яка мала найбільшу кількість декларацій з пацієнтами у нашій амбулаторії. Ольга Іванівна з великою увагою ставилась до своїх пацієнтів, з повагою - до колег. Була найкращою матірʼю для двох своїх синів», - поділилась завідувачка амбулаторії загальної практики-сімейної медицини #2 Марія Богородецька.

Ольга Іванівна Бондар народилась 17 вересня 1966 року у Луцьку. Закінчила Чернівецький державний медичний університет. Працювала лікарем-терапевтом у Луцькому клінічному пологовому будинку. З 2001 року - лікар-терапевт, а з 2005 - лікар загальної практики-сімейний лікар Луцької міської поліклініки для дорослих #1. З серпня 2021 року - на такій самій посаді у нашому Медичному обʼєднанні.

«Царство Небесне і Вічна памʼять! Висловлюємо щирі співчуття і розділяємо біль втрати з рідними та близькими покійної. Памʼять про Ольгу Іванівну Бондар назавжди житиме в серцях тих, хто працював поруч із неї довгі роки», - повідомили у дописі.

Редакція ВСН висловлює співчуття родині померлої.

Можливо зацікавить