У Луцьку потайки від рідних та у колі побратимів одружився нацгвардієць
![У Луцьку потайки від рідних та у колі побратимів одружився нацгвардієць](https://vsn.ua/storage/news/Z3j3mnSB4qYgTmWFmP459U4ycPQ8DRf0KeTxXkxM.png)
Микола та Олена познайомилися у соцмережах. Разом працювали у Києві. Та з початком повномасштабної війни доля розвела закоханих: Микола мобілізувався до Нацгвардії у Луцьку, Олена лишилася у столиці.
Про це пише Західне територіальне управління Національної гвардії України.
Однак ні війна, ні відстань не стали на заваді справжньому коханню. Кілька місяців спілкування в режимі онлайн і ось – уже весілля.
«А чого тягнути? Ми кохаємо одне одного, хочемо бути разом», - кажуть закохані.
Підтримати наречених та привітати їх зі створенням сім’ї прийшли побратими-гвардійці, з якими Микола несе спільно службу задля оборони рідної держави. А ось рідним про своє рішення вирішили одразу не казати: хотіли зробити сюрприз.
![У Луцьку потайки від рідних та у колі побратимів одружився нацгвардієць](https://vsn.ua/storage/image-icons/q3TOREJjna8Cvh1OuEO12kuC7ISQNSo4OchbgRhq.jpg)
![У Луцьку потайки від рідних та у колі побратимів одружився нацгвардієць](https://vsn.ua/storage/image-icons/nXvtWWFnLLTRoO5VJHNoCoVelISVmCmyTaUBk3eF.jpg)