У Луцьку придбали і передали велику партію позашляховиків для українських захисників
![У Луцьку придбали і передали велику партію позашляховиків для українських захисників](https://vsn.ua/storage/news/W5uAiUgnoDGvJsyLdpHiy9Qeg5alaDFlCdGIhxsf.png)
У Луцьку для українських захисників придбали і передали велику партію позашляховиків Mitsubishi L 200.
Про це повідомили у міській раді.
За кошти громади нещодавно було закуплено 13 нових автомобілів. 4 з них напередодні Великодніх свят уже доставлено на схід України.
Інші 9 пікапів у вівторок, 7 травня, також підготовлено до відправлення у зону бойових дій.
«Ці автомобілі вже давно зарекомендували себе з позитивного боку, – повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук. – Вони відрізняються надійністю, економним і водночас достатньо потужним дизельним двигуном. Тому, думаю, що нарікань від військових не буде. Принаймні минулого тижня, коли ми передавали перші чотири машини, наші захисники були дуже задоволені».
![У Луцьку придбали і передали велику партію позашляховиків для українських захисників](https://vsn.ua/storage/image-icons/8T48T7Nc8rncUrTMta2PxppqVzhzL4hgqKTIbC5I.jpg)
За словами Ігоря Поліщука, чотири транспортних засоби напередодні Великодня отримали бійці 100-ї бригади ТРО, 14-ї ОМБр та загону спецпризначення «Любарт». Пікапи, які міський голова оглянув, невдовзі вирушать на Запорізький, Авдіївський, Куп’янський, Лиманський та Бахмутський напрямки, де зараз є найбільша потреба в такій техніці.
Як повідомив міський голова, у бюджеті Луцької міської територіальної громади на підтримку ЗСУ у 2024 році передбачено 500 млн грн. З них: 200 млн грн уже використано для допомоги армії.
«Але запити від військових частин ми отримуємо постійно, тому плануємо і в подальшому закупляти такі автомобілі та передавати їх військовим», – зазначив Ігор Поліщук.
![У Луцьку придбали і передали велику партію позашляховиків для українських захисників](https://vsn.ua/storage/image-icons/R23wuozG3CCNpjUE7fl1cCRPlhwiBtFPyBrypbk9.jpg)
![У Луцьку придбали і передали велику партію позашляховиків для українських захисників](https://vsn.ua/storage/image-icons/7yDwn9L5YfAOBYLyiLSuJrEqw5PmXmOKywik5RLp.jpg)
Читайте також:
- Діти пільгових категорій із Волині вирушили на відпочинок в «Артек»
- Першокласник продав колекцію машинок, щоб купити дрон для ЗСУ
- Блокада кордону: польські фермери побили авто для ЗСУ