У Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході України

У Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході України

У Луцьку відбулось вшанування пам’яті військовослужбовців, що загинули внаслідок бойових дій на Сході України.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради. 

У заході взяли участь міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади, працівники і депутати Луцької міської ради, духівництво та небайдужі лучани.

Вшанування пройшло на Театральному майдані нашого міста. Тут, поруч із фотостендом «Загинули за єдність України», відбулась громадська панахида за участі духовенства.  

У Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході УкраїниУ Луцьку вшанували військових, що загинули внаслідок бойових дій на Сході України

Можливо зацікавить