У Луцькій громаді обрали нового старосту

У Луцькій громаді обрали нового старосту

У Луцьку депутати міськради призначили на посаду старости Прилуцького старостинського округу Петра Сущука.

Таке рішення ухвалили у вівторок, 31 жовтня, під час сесії Луцької міської ради.

У вересні нинішнього року мешканці сіл Прилуцьке, Жабка, Дачне та Сапогове Прилуцького старостинського округу аналізували кандидатуру Петра Сущука на громадських обговореннях. Тоді його підтримали понад 17 відсотків жителів.

«Відповідно до результатів опитування з 2 901 особи, зареєстрованої на території Прилуцького старостинського округу, 854 особи підтримали кандидатуру Сущука Петра Ігоровича на посаду старости, засвідчивши це своїм підписом в опитувальних листах, що складає більше 17 відсотків голосів жителів необхідних для встановлення результату. Відповідно до ст. 54¹ Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» кандидатуру на посаду старости Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади Сущука Петра Ігоровича вважають погодженою з жителями Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади», - повідомили у Луцькій міській раді.

Після затвердження кандидатури Петра Сущука як старости Прилуцького старостинського округу, луцькі депутати ввели його у склад виконкому Луцької міської ради.

Довідково:

Петро Сущук народився у селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області 28 червня 1969 року.

У 1984 році закінчив Прилуцьку загальноосвітню школу. З 1984 по 1986 рік навчався у середній школі № 3 міста Ківерці. У 1986 році вступив до Луцького педагогічного іституту імені Лесі Українки на історичний факультет.

Впродовж 1987 – 1989 років проходив службу в армії. У 1989 році відновився як студент Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки, який закінчив у 1993 році за спеціальністю «Вчитель історії та правознавства».

З 1993 по 1995 роки працював вчителем історії у Домашівській загальноосвітній школі Ківерцівського району Волинської області.

Протягом 1995 – 1996 років навчався на факультеті підвищення кваліфікації Волинського державного університету імені Лесі Українки за спеціальністю «Менеджер освіти».

З 1996 року працював у закладах позашкільної освіти Ківерцівського району на посадах керівника гуртків та методиста.

З 2002 по 2019 роки працював директором Ківерцівської районної станції юних туристів. З 2020 року працює вчителем фізичного виховання комунального закладу загальної середньої освіти «Прилуцький ліцей № 29 Луцької міської ради».

З 2015 по 2019 роки був депутат Прилуцької сільської ради.

Одружений, має двої дітей.

У Луцькій громаді обрали нового старосту

Нагадаємо, в червні нинішнього року Олександр Гурський подав заяву про звільнення з посади старости Прилуцького старостинського округу за згодою сторін, адже його обрали головою Луцької районної ради. Також відповідним рішенням депутати Луцькради виключили Гурського зі складу виконавчого комітету Луцької міської ради. За це проголосували 23 з 28 присутніх депутатів.

Читайте також:

Можливо зацікавить