У ТЦК почнуть викликати 25-річних чоловіків: у Генштабі пояснили причини

Мобілізація, мобілізаційний вік, Генштаб, ТЦК

Президент Зеленський 2 квітня підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», відповідно до якого мобілізаційний вік знизився з 27 до 25 років. У зв’язку з цим українських чоловіків, які досягли 25-річного віку, будуть викликати до територіальних центрів комплектування (ТЦК) для уточнення облікових даних, проходження медогляду та оформлення військово-облікових документів.

Як пояснили в Генштабі ЗСУ, українських чоловіків, яким виповнилося 25 років, зніматимуть із військового обліку призовників та братимуть на військовий облік військовозобов’язаних. Для цього їх викликатимуть у «військкомати».

«З набранням чинності вищезазначеним Законом України територіальними центрами комплектування буде здійснюватися виклик громадян, які перебували на військовому обліку призовників та досягли 25-річного віку для уточнення облікових даних, проходження медичного огляду та оформлення відповідних військово-облікових документів», — йдеться у повідомленні.

У Генштабі наголосили, що удосконалення організації військового обліку призовників спрямоване на реформування системи підготовки українців до проходження військової служби. Також воно проводиться у контексті готовності громадян до виконання конституційного обов’язку з захисту Батьківщини.

Читайте також:

Можливо зацікавить