У Володимирі водійка сплутала газ і гальма і наїхала на перехожих
![У Володимирі водійка сплутала газ і гальма і наїхала на перехожих](https://vsn.ua/storage/news/xiRA3P8e7W6VI3vtS4mqSDOQifJTz2Wqy2yOwEHV.png)
У Володимирі трапилась ДТП, під час якої постраждали двоє пішоходів. За словами очевидців, водійка переплутала газ і гальма і наїхала на перехожих.
Аварія трапилася 8-го липня близько 19:30 біля парку «Слов‘янський», пише БУГ.
За словами очевидців, кермувальниця автівки виїжджала з повороту вулиці Василівської на вулицю Луцьку та здійснила наїзд на двох дівчат, які рухалися тротуаром, переплутавши педалі газу та гальма. Після цього водійка від’їхала ще на декілька десятків метрів з місця пригоди.
Постраждалих забрала карета швидкої допомоги. За попередніми даними, вони отримали легкі тілесні ушкодження. Водійка не постраждала. Внаслідок ДТП в автомобілі утворились тріщини на лобовому склі.
На місці працювала поліція та медики.