В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/news/WWVfB58IhTLj4HM0ngSZmpfvSbMtHJdBuL52gr28.png)
До 80-ліття УПА та з нагоди Дня захисників і захисниць України в історико-культурному комплексі «Вовчак - Волинська Січ» на Волині, що є колискою УПА, урочисто відкрили експозицію 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого!
Про це повідомили на сторінці 14 ОМБР у фейсбуці.
Зазначається, що виставка створювалася за сприяння командира Князівської 14 ОМБР полковника Олександра Охріменка. Ініціатором створення експозиції став директор «Волинської Січі» Василь Мазурик, який сам служить у волинській бригаді.
«Поступово музейна експозиція буде доповнюватися новими експонатами», - наголошують у дописі.
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/jxh6DtNKj22yfkt82L9fWyXuALjnvXdPVMYYi5HJ.jpg)
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/KfGghDqWAYkLscmZqbq8oY6Dj98nCN1JEZ6S3blv.jpg)
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/TypO9InatfjOAaAuD4UkGdcwefUtOW9kh7WmWAGe.jpg)
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/PfXtO9TE9yPEPyd9ly15U2rKBz3xUPJ36ae5rxy0.jpg)
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/G6OGvPvoRPDZVq8xxHtCRcTRHyWMraX2nqd9igdE.jpg)
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/pRUrDkmFQMgoN3NBbAj3dYH4cTnS6rqqCQ8jFskh.jpg)
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/CpFIZGq4jCFDRBdKXEFT4KGFTY23P2PJGwl4Eegm.jpg)
![В урочищі Вовчак на Волині відкрили експозицію Князівської бригади](https://vsn.ua/storage/image-icons/i97OiwDknpcgeCyyTr0JbJiCWOxIlw00d8iMZsR0.jpg)
Нагадаємо, у день захисників та захисниць України бійців волинської бригади на передовій відзначили нагородами.