Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/news/n2ZLc00vToRp7rM35qbO9xXj1mk3qFSLsgEvllAL.png)
В останню путь провели 30-річного Павла Гасичака, який загинув від множинних осколкових ран на Луганщині, захищаючи незалежність і свободу України.
У суботу, 4 листопада, у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії відбулася панахида за полеглим володимирчанином, – інформує у фейбуці Володимирська міська рада.
Павло Гасичак мав мирну професію, у день повномасштабного вторгнення Російської Федерації ще працював на меблевому підприємстві, але 26 лютого не зміг стримати свого патріотичного пориву і добровільно прийшов у військкомат. Потрапив у лави територіальної оборони. І коли через рік перебування на білоруському кордоні його бригаду відправляли на схід, не шукав способу, як туди не поїхати.
Розповідають знайомі воїна, що, перебуваючи у короткостроковій відпустці, Павло зізнавався – має передчуття, мовляв, більше додому не повернеться. На жаль, так і сталось. Його домівкою тепер буде рідна волинська земля.
У великому горі мама, бабуся, рідні брати, побратими та друзі, яких чимало прийшло цього дня до храму.
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/vE881bey718nCembjqYTuENLSAEoD4A7auQRFzEY.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/yNa9O7q0rrmKyOjfZPQhGW8NqwwxoH4QwZQ66UX1.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/BOaU3ZK3950ewaqjC7BvGZNp87RKCMDZX1qqL56b.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/Q4asbKfxCqdDrqeqMnPElA5PV6WkS7CVAf7AaiGg.jpg)
«Важко словами розрадити ваш біль. Але сьогодні наші серця у скорботі спільно з вами, адже Павло пішов захищати усіх нас. Сьогодні іде важка боротьба за Україну. І лише завдяки таким безстрашним Героям, як Павло Гасичак, ми можемо жити і працювати, виховувати дітей. Наш обов’язок підтримувати родини полеглих бійців, допомагати нашим воїнам на передовій і своєю працею наближати перемогу», – зазначив міський голова Ігор Пальонка, звертаючись зі словами співчуття до родини Героя від імені усієї Володимир-Волинської міської територіальної громади.
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/aH1D2OA0YwsPgt5ahcMRcRe36jNsbKHi4PoCrcwa.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/MfHEjKUy1JEsznWoH5gZco3Kr4eZOutypRjfErv9.jpg)
Поховали Героя на Федорівському кладовищі з усіма військовими почестями.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/R0zjILNS8OyUNIPDaI0S1jr8G5EEDAjxNLAbLysX.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/YF3wW22ZtxYp9DjAlV3vPdzzgQOdzO0YHIWC04aC.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/5EkDogxvX6GWcOq2MU5INfGVfT5S6xneXaoD1O7I.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/P7g0V1MRZwARfo9M7XQbfoJGuhy3bYtL04xHzm5C.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/7Iyd2w4ZxFxOcL4Md9GHIT2hXcObdKupCa74UcfH.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/U1m62WTYWrwJsBFiijoV3PGI0d1wG080hXmz4hIh.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/bzENg3YkUZI5HVMb87BBasuKWMTSWR8mll9oVtMo.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/tYtVw2mJUxU65EfY0QFA84p5AZNVnO39855p1tWl.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/xFfrEUGiLXy6i7NeKkCsvTRhYOP1LxtwC0jvI8hS.jpg)
![Відчував, що додому не повернеться: на Волині попрощалися з Героєм Павлом Гасичаком](https://vsn.ua/storage/image-icons/T8xzgpmEUMouHd0kMXuRWZLFKeq9bDoYt11xebbS.jpg)