Відомий більярдист з Луцька відзначає 75-річчя благодійним турніром

Відомий більярдист з Луцька відзначає 75-річчя благодійним турніром

Відомий більярдист, майстер декоративного мистецтва Іван «Луцький» Ариванюк відзначає 75-річчя.

Про це повідомила його племінниця, нотаріус та волонтерка Наталія Ариванюк у фейсбуці.

Івана Ариванюка в своїх колах знають також як Івана «Луцького». Він виготовляє висококласні киї для гри в більярд. За його виробами приїжджають найкращі більярдисти з усього світу. Усі киї він робить вручну, «підганяючи» під конкретного гравця.

Ювілей відомого майстра та спорсмена-більярдиста цьогоріч вирішили відсвяткувати нестандартно. 20-22 січня 2023 року в Більярдному клубі «George`s club», м. Луцьк, пр-т Грушевського 2 , РЦ «Промінь»(3 поверх) відбудуться благодійні змагання з більярдного спорту на підтримку ЗСУ. Це будуть Всеукраїнські змагання серед ветеранів та науково-педагогічних працівників ЗВО України зі спортивного більярду «Комбінована піраміда», присвячені 75- річчю Ариванюка Івана Івановича - Кубок Івана «Луцького».

«Чекаємо усіх бажаючих, кому цікавий цей вид спорту, гарантуємо гарний настрій і круто проведений час, а також привітати мого дядю і підтримати благодійну ініціативу», - каже Наталія.

Довідково:

Іван Ариванюк - український майстер декоративного мистецтва. Заслужений майстер народної творчості УРСР. Його роботи зберігаються в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва у Києві та в Музеї етнографії і художнього промислу у Львові.

Тракож він є майстром спорту, тричі чемпіоном 2022 року серед науковців, а також багаторазовим переможцем різних турнірів.

Читайте також:

Можливо зацікавить