Він – на передовій, вона – у Палаці урочистих подій: як у Луцьку одружуються під час війни

Він – на передовій, вона – у Палаці урочистих подій: як у Луцьку одружуються під час війни

У Луцьку за період воєнних дій в Україні одружилося більше, аніж у мирний час.

Працівники відділів ДРАЦС працюють у посиленому режимі, аби громадяни швидко і якісно отримали усі послуги, - йдеться на сторінці «Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції - м. Львів».

За останніх півтора місяця до відділу ДРАЦС міста Луцька Волинської області звернулось в декілька разів більше громадян, ніж у мирний час. За період з 24 лютого до 13 квітня у Луцьку побралося 210 пар молодят.

«Найбажанішими нареченими, можемо сказати, що нині є військові. Закохані, ніжні і водночас незламні чоловіки нерідко після реєстрації шлюбу вирушають на захист рідної землі. Свої серця у відділі ДРАЦС Луцька закохані єднали й дистанційно – наречений у момент реєстрації шлюбу був на передовій, а наречена – у Палаці урочистих подій», - йдеться у дописі.

Тим часом тут, у тилу, народжується майбутнє. Свої перші документи за час повномасштабної війни у відділі ДРАЦС міста Луцька отримали 288 малюків. Народилося більше хлопчиків, ніж дівчаток.

«Любов переможе війну. У цьому щодня переконують закохані наречені, переповнені щастям батьки новонароджених, надія тих, хто на власні очі бачив війну», - додають працівники ДРАЦСу.

Можливо зацікавить