Внуки не дочекались коханого дідуся: Герой з Волині загинув у боях за Бахмут

Внуки не дочекались коханого дідуся: Герой з Волині загинув у боях за Бахмут

56-річний старший солдат з Волині Володимир Ващук загинув 12 квітня 2023 року в місті Бахмут, Донецької області. Під час виконання бойового завдання, потрапив під ворожий обстріл і отримав поранення несумісне з життям.

Історію захисника розповіли на сторінці «Герої на щиті» в інстаграмі.

Народився Володимир 21 лютого 1967 року в с.Сільця, там же навчався у школі. Пізніше здобув професію електромонтажника. Працював у лісі. Був хорошим господарем і не боявся будь-якої роботи. Обожнював риболовлю.

Внуки не дочекались коханого дідуся: Герой з Волині загинув у боях за Бахмут

Став на захист держави з 22 листопада 2022 року. У званні старшого солдата був у складі 4 танкової бригади, 3 стрілецька рота, 2 стрілецького батальйону військової частини А7015.

«Тато - справжній патріот своєї країни. Звичайно, ми проганяли найгірші думки і вірили, що втрата нас омине. На жаль…Але ми пишаємося Нашим Героєм, адже це було його свідоме рішення. Він був найкращим дідусем, напрочуд добрим та уважним. Обожнював внуків, попри всі буденні клопоти, знаходив час гратися з ними, співати пісні…Нам дуже не вистачає його любові та турботи…» - поділилась донька Яна.

Похований Володимир Володимирович у рідному селі.

Теплим спомином та доброю усмішкою з фото гріються розбиті душі дружини, доньки, сина, невістки, зятя та внуків, які чекали вдома свого Героя.

Читайте також:

Можливо зацікавить