Волиняни передали потужні генератори школам Донеччини та Чернігівщини. Відео
![Благодійна допомога з Волині школам Донеччини та Чернігівщини](https://vsn.ua/storage/news/8bMAiUUcJmkIvDr8mmvxs0f3MpBZtMlZA0BQIR4u.png)
На Волині благодійники, владці та бізнес обʼєдналися, аби допомогти навчальним закладам Донеччини та Чернігівщини.
За ініціативи голови Волинської обласної військової адміністрації Юрія Погуляйка та сприяння ДСНС Волині, Будівельної компанії «Інвестор», а саме директора Андрія Разумовського, у школи Донеччини та Чернігівщини передали потужні дизельні генератори «Duab Power».
![Волиняни передали потужні генератори школам Донеччини та Чернігівщини. Відео](https://vsn.ua/storage/image-icons/Qkg6Z8xo7bJD6PWcm9U5ozw7lM5AcSxqKuPVTSJ7.jpg)
![Волиняни передали потужні генератори школам Донеччини та Чернігівщини. Відео](https://vsn.ua/storage/image-icons/VuYUygnRCyAqfGpsVlOxE8KS5l6HrITRHXO8TMV7.jpg)
«Генератори для шкіл Донеччини та Чернігівщини надали благодійники БФ «Шведський центр допомоги», - повідомив начальник відділу транспорту Волинської ОВА Назар Романюк.
Співпраця відбулася у межах проєкту «Спільно».
Нагадаємо, 1 березня за участі представників Волинської ОВА та волонтерів у місті Володимир відбулася передача 50 автомобілів від фонду компетентної цільової допомоги у сфері матеріально-технічного забезпечення та гуманітарного розмінування «MK Foundation».
Читайте також:
- З Волині передали спецавтомобілі для відновлення інфраструктури Херсонщини і на потреби ЗСУ
- У Луцьку військовим передали вантажівки
- Влада, благодійники і бізнес Волині об'єдналися, аби допомогти Харківщині