Волинянка здобула бронзу на чемпіонаті світу з боротьби

Анастасія Алпєєва змагалася серед спортсменів до 23 років у категорії до 76 кг у столиці Албанії Тирані.

У півфіналі волинянка отримала поразку, але у фінальному поєдинку перемогла японку із рахунком 4:2, – пише Суспільне Новини.

Фінальний поєдинок Алпєєвої з суперницею із Японії. Фото: департамент культури, молоді та спорту у Волинській області

Анастасії Алпєєвій – 21 рік. Дівчина народилася в Іваничах на Волині. Торік спортсменка теж здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, тоді вона виступала у ваговій категорії 72 кг. Тренує волинянку заслужений тренер України Іван Палій.

У липні 2021-го Анастасія Алпєєва посіла перше місце на чемпіонаті Європи серед юніорів у місті Дортмунді, що в Німеччині. В листопаді того ж року — виграла «золото» на чемпіонаті світу U23, який відбувався у Сербії.

корупція контрабанда

Корупція на Волинській митниці: учаснику злочинної організації знову продовжили обов'язки