Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/news/clgZGnHEGQAc02zHBLRfwl32Y3pqvhruUFfIiaxN.png)
У дошкільному закладі «Ромашка» села Кричевичі на Волині команда художників-волонтерів у межах проєкту «Beyond the canvas» розмалювала стіни укриття та дитячу спальню.
Ініціатором співпраці стала директорка закладу Світлана Ткачук, - повідомили у Колодяжненській міськраді.
Укриття було збудоване і введене в експлуатацію у другій половині 2024 року. Тепер завдяки творчим зусиллям волонтерів, приміщення набуло затишного та яскравого вигляду.
У проєкті взяли участь дев'ять художників-волонтерів, серед яких керівниця проєкту Аліса Худікофф з США та четверо митців із Фінляндії. Вони прикрасили стіни казковими мотивами, надавши приміщенню тепла та позитиву.
Особливо приємно, що до процесу долучилися і вихованці садочка, залишивши на стінах кольорові відбитки своїх долоньок, що зробило процес розпису ще більш захопливим для дітей.
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/14nSyZ5Bh8PSJWhhZnQZF0SdW7NOBv71bNH0KH7f.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/bbccCQ25CZCoMEoeryXqSFAb5DKmJQOuVggvlx6Z.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/PYbGKtXUXwdhtUwJ5kQCYLQNsmQM7IRAAlZwPmGt.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/RokQ1kbx2hBLWn50fy1cdfOo7HmEJqAsJGMi4BMK.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/KD9dRN1DJT8SFx5qSvMiKA8g0CfioOv7LokR5jDs.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/1C8JIfPYPiMZTgLIarDWlKhYvTMvaDeQc3Xs9o5Y.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/qXNlx9FXtBfwYjbRo2StUmurofUj4FH9d5p4H5nq.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/LLy7J2a9YICj9gUP39VD9F4XyqHM3TnTv4mzBoPL.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/zbeJ1GDG6vb7VffqYjUDC1tsA0bu1U727lsc8qYF.jpg)
![Волонтери та художники з Фінляндії розмалювали стіни укриття в дитсадку на Волині](https://vsn.ua/storage/image-icons/0SBRglkxfS9D2jkg0Iq7qiWKk3GpeRhJVV5dpWKU.jpg)
Читайте також:
- У двох навчальних закладах Волині облаштували нові укриття
- На Волині у сільському ліцеї за понад 5 мільйонів гривень хочуть зробити укриття