КП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.company

VOLYNPRYRODRESURS

Найбільше підприємство в Україні, яке займається легальним видобутком бурштину та торфу у Волинській області, КП «Волиньприродресурс» (VPR) запустило свій офіційний сайт, де відображається вся публічна інформація про діяльність та потужності підприємства, показники його роботи, звітність та досягнення. 

Журналісти ВСН детально проаналізували новий сайт та його наповнення, адже саме цей ресурс забезпечить публічне офіційне висвітлення діяльності, звітності, стане джерелом комунікації та актуальних новин комунального підприємства.

Інформація на офіційному сайті «VPR» структурована та детальна. На головній сторінці йдеться про мету гірничо-видобувного комунального підприємства «Волиньприродресурс».

«Наша мета – це відповідальний легальний видобуток задля наповнення державного та обласного бюджетів. Ми прагнемо активно сприяти соціальному та економічному розвитку місцевих громад, зокрема, шляхом створення робочих місць, сплати ренти та ПДФО», – йдеться на офіційному сайті «VPR».

У розділі «Медіа» розміщені заходи та новини підприємства, відео- та фотоматеріали про його діяльність. Цікавою є сторінка сайту «Брендбук», на якій йдеться про тематику логотипу «VPR» та що він означає. До речі, історія створення логотипу є доволі цікавою, адже розробкою лого та брендового стилю займалися студенти луцького вищого навчального закладу.

Історія створення логотипу VPR

КП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.companyКП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.company

У травні минулого року керівник «Волиньприродресурсу» Анатолій Капустюк ініціював проведення конкурсу на створення логотипу для КП «Волиньприродресурс», до якого активно долучилися студенти Луцького національного технічного університету. Студенти представили свої роботи на розгляд відбіркової комісії, до якої увійшли голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, директор КП «Волиньприродресурс» Анатолій Капустюк, ректор ЛНТУ Ірина Вахович, перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук та проректор  з НПР та досліджень Олена Лютак.

КП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.company

Здобувачі освіти різних спеціальностей та різних курсів мали нагоду представити та відстояти власні творчі ідеї перед відбірковою комісією. Анатолій Капустюк разом з комісією визначалися із кращим проєктом, враховуючи всі особливості подальшого використання логотипу. Керівник КП зауважив, що побачив багато цікавих ідей, утім змушений був обрати один варіант. Найбільшу його прихильність здобув проєкт студентки спеціальності «Дизайн» Марії Ковальчук.

КП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.company

Автор конкурсу додав, що важливо було вдало опрацювати кольорову гаму та усі елементи логотипу, аби згодом він ідеально пасував під брендбук та подальшу розробку брендованої продукції. Тож Марія врахувала всі зауваження та побажання та доопрацювала свою ідею.

Водночас керівник «Волиньприродресурсу» відзначив ще два студентських проєкти. Тож призерами конкурсу також стали студентка спеціальності «Дизайн» Анастасія Шинкар та студент спеціальності «Маркетинг» Артур Мішаков.

Обравши кращі роботи та переможний проєкт, Анатолій Капустюк перерахував на рахунок переможців конкурсу винагороду: 10 тисяч гривень отримала переможниця конкурсу, а заохочувальні винагороди у сумі по 2 тисячі гривень отримали студенти, чиї роботи були відзначені журі.

Значення логотипу VPR

Як вказано на офіційному сайті «VPR», логотип складається з абревіатури назви підприємства англійськими літерами у поєднанні з графічним знаком у стилізованому вигляді образу ковша, що символізує вид діяльності та специфіку роботи комунального підприємства.

КП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.company

Основу кольорової гами бренду складають помаранчевий та графітно-сірий кольори. Дане поєднання є досить контрасним, що вирізняє бренд серед конкурентів та яскраво запамʼятовується для клієнтів.

Залежно від масштабу, фактури та форми носіїв, на яких розміщується брендування, розроблено декілька версій логотипу.

Звітність підприємства «Волиньприродресурс»

КП «Волиньприродресурс» дотримується принципів прозорого звітування, тож розділ «Про підприємство» містить звіти про роботу підприємства, фінансово-господарські показники його діяльності, інформацію щодо екологічного моніторингу та рекультивацію відпрацьованих ділянок.

КП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.company

Розділ «Діяльність» складається з трьох категорій, в яких викладена інформація про спеціальні дозволи на видобуток корисних копалин: бурштину, торфу та міді. Про кожну з корисних копалин є окремі сторінки сайту, де вказана інформація про результати видобутку.

КП «Волиньприродресурс» (VPR) презентувало свій новий суперсучасний офіційний сайт vpr.company

Читайте також:

Можливо зацікавить