«Бережи себе, у нас буде дівчинка-квіточка»: волинянка втратила чоловіка на війні, коли була вагітною четвертою дитиною

«Бережи себе, у нас буде дівчинка-квіточка»: волинянка втратила чоловіка на війні, коли була вагітною четвертою дитиною

Наталя Ряба мешкає у селі Перемиль Берестечківської громади на Волині. Разом із чоловіком вони виховували трьох дітей — двох синів та доньку. 30 січня у Волинському обласному перинатальному центрі жінка народила довгоочікувану донечку, яку її чоловік мріяв назвати Маргариткою. На жаль, життя батька та воїна обірвали російські окупанти…

Про це розповіли у Волинському обласному перинатальному центрі. 

38-річний Руслан Павлович Рябий загинув у червні 2024 року під час виконання бойового завдання в селі Красногорівка Покровського району. Служив в Окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Командування бригади подало кандидатуру Руслана Рябого на присвоєння Ордену «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Петиція про присвоєння воїну Почесного звання «Герой України» набрала майже 25700 голосів. Незабаром дружина отримає посмертну нагороду свого чоловіка — «Хрест Героя».

Пані Наталя розповідає: чоловік працював у Німеччині, коли розпочалося повномасштабне російське вторгнення. Він повернувся, щоб захищати свою державу та майбутнє своїх дітей. «Я маю посвідчення волонтера, він міг не приїжджати в Україну. Але сказав: «Хто, як не ми?».

Маргаритка з’явилася на світ із вагою 2900 г та зростом 52 см о 01:48 30 січня. Пологи були терміновими. Зараз мама і маля почуваються добре, перебувають у палаті разом, дівчинка вигодовується грудним молоком.

«Друга донечка була мрією чоловіка», — поділилася пані Наталя. «За тиждень до загибелі він дізнався, що я вагітна. Руслан приїхав додому на тиждень, зробив усім сюрприз. Був щасливий. А ще за тиждень мене сповістили, що він загинув. Коли йшов на завдання, написав мені повідомлення: «Бережи себе, у нас буде дівчинка-квіточка». Руслан був справедливим, мужнім, був патріотом. Дуже любив дітей, мріяв завести старшу доню в перший клас. На жаль, у вересні вона пішла в школу вже без тата….».

Читайте також: 

Можливо зацікавить

П'ятеро випускників ліцею на Волині отримали максимальні 200 балів на НМТ

П'ятеро випускників ліцею на Волині отримали максимальні 200 балів на НМТ

Рахунок ішов на секунди: на Волині медики екстренки повернули людину до життя після зупинки серця

Рахунок ішов на секунди: на Волині медики екстренки повернули людину до життя після зупинки серця

«Думка про дітей рятувала від страху»: історія волинського рятувальника, який пережив удар двох КАБів

«Думка про дітей рятувала від страху»: історія волинського рятувальника, який пережив удар двох КАБів

Луцьк у жалобі: громада попрощається з Героями - Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем

Луцьк у жалобі: громада попрощається з Героями - Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем

Троє випусників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026

Троє випускників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026

На Волині авто злетіло у кювет і перекинулося: постраждали двоє чоловіків

На Волині авто злетіло у кювет і перекинулося: постраждали двоє чоловіків

У 19 став на захист країни: Волинь прощатиметься із 20-річним Героєм Валентином Агеєнком

У 19 став на захист країни: Волинь прощатиметься із 20-річним Героєм Валентином Агеєнком

Могла вирушити на Світязь: на Волині розшукують 26-річну матір трьох дітей

Могла вирушити на Світязь: на Волині розшукують 26-річну матір трьох дітей

Підтвердили загибель воїна з Волині Миколи Войтюка, який майже 2 роки вважався зниклим безвісти

Підтвердили загибель воїна з Волині Миколи Войтюка, який майже 2 роки вважався зниклим безвісти