Як обрати аромат та купити жіночі парфуми, що підкреслять ваш стиль

Саме час купити парфуми жіночі! Бо аромат для представниці прекрасної статі – це не лише засіб самовираження, а й частинка її особистості та стилю. Жінка, що опанувала мистецтво вибору правильного парфуму, здатна на все: створити потрібний настрій, образ, звести з розуму і залишити по собі пам’ять. Якщо ви тільки на початку шляху, тримайте невеликий гайд, як обирати аромати.
Характер парфумів
Читайте уважно про основні акорди: саме вони визначають характер всієї композиції. Прислухайтесь до себе, чи відгукуються вони вам:
- Свіжі аромати (зелені, водні, цитрусові, фужерні) ідеальні для активних та життєрадісних жінок. Найенергійніші серед цих акордів – цитрусові. Ноти лимона, бергамота, лайма дійсно можуть зарядити вас енергією на цілий день!
- Фруктові або ягідні аромати теж вміють створювати справжній вибух емоцій. Їх зазвичай радять веселим, оптимістичним і легким у спілкуванні дівчатам.
- Квіткові композиції – найпопулярніша група, в якій кожна жінка знайде свій улюблений аромат. Комусь до душі – пудровий ірис, комусь – ніжна півонія, хтось вважає, що тубероза занадто різка, а комусь і лілії звучать ніжно та витонченно. Одне можна сказати точно: квіткові аромати – ідеальний вибір для чутливих і романтичних жінок, які вміють створити навколо себе атмосферу затишку і щастя.
- Східні та гурманські аромати (амброві, ванільні, пряні) – вибір пристрасних, впевнених у собі жінок, які люблять привертати увагу.
- Деревні аромати – часто балансують на межі між жіночими та унісекс-композиціями, підходять для серйозних та незалежних, які цінують стабільність.
- Мінеральні аромати. Вони з’явилися не так давно, проте вже встигли завоювати прихильників. Хоча заради справедливості варто відзначити: людей, які не люблять чи не розуміють цей напрям, відчутно більше. І це зрозуміло, адже мало хто хоче пахнути як мокре каміння, морська скеля, розпечений пісок чи холодний метал. Мінеральні аромати – вибір людей, які не терплять буденності та не бояться привертати до себе увагу.
Як хочете ви звучати для оточуючих? Солодкими квітковими акордами, терпкістю цитрусових або ж спокусливою східною композицією?
Етапи розкриття аромату
Майже всі аромати розкриваються поступово:
- верхні ноти – перше враження, що триває кілька хвилин після нанесення;
- ноти серця – розкриваються через 15–30 хвилин і звучать впродовж декількох годин;
- базові ноти – справжня глибина і характер аромату, який ви будете чути останні години перед тим, як композиція назавжди розчиниться у повітрі.
Тепер ви зрозуміли, чому не можна одразу купувати парфум і оцінювати його за першим розпиленням? А ще, як би вам не сподобався опис аромату на aromateque.com.ua, обов’язково прийдіть до магазину і протестуйте композицію на шкірі.
Хімія вашої шкіри унікальна, тому аромат може звучати по-різному на різних людях. Нанесіть парфум на зап'ястя і йдіть гуляти. Так ви зможете зрозуміти швидкість розкриття парфуму, чи подобаються вам ноти серця, наскільки довгий та гарний шлейф має обраний аромат.
Чи має значення пора року
Дехто з любителів парфумерії вважає, що підбір парфуму залежить також і від пори року:
- весною доречними будуть ніжні квіткові аромати з нотами жасмину, півонії, фрезії та лотоса;
- влітку краще обрати свіжі, легкі композиції з нотами цитрусових, зелених листків, морського бризу або м'яти;
- восени якнайкраще звучать теплі аромати з нотами прянощів, дерева, амбри та ванілі;
- зима – час гурманіки та насичених, глибоких композицій.
Проте кращі «носи» планети з цим не згодні й радять сміливіше експериментувати. Тільки так ви зможете одного разу виявити, що справжня кришталева краса цитрусів з’являється у мороз, а в літній вечір дуже гарно розкриваються солодкі спецієві аромати.