На Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 авто

На Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 авто

Волонтери з благодійної організації MK Fоundation передали 37 мікроавтобусів Volkswagen T5 воїнам 3-ої штурмової бригади.

Це вже друга партія допомоги від фонду MK Foundation протягом тижня. 1 березня прикордонникам передали 50 таких машин.

«Авдіївський напрямок один з найгарячіших ділянок фронту і саме там потрібен транспорт. Хлопці одразу поїдуть на схід і машини будуть працювати на Перемогу України. Наше завдання — бути для них надійним тилом і стабільно надавати необхідну допомогу. Ми вдячні нашим партнерам за те, що маємо таку можливість», — прокоментував директор благодійного фонду MK Foundation Олександр Осока.

Військові наголошують, що на фронті постійно потрібні нові машини, адже вони стають розхідним матеріалом. Поповнення автопарку завжди на часі.

А голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко приїхав, щоб подякувати військовим та волонтерам. Він сів за кермо декількох авто, провів тест-драйв та відзначив відмінний технічний стан машин.

На Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 автоНа Волині для воїнів Третьої штурмової бригади передали 37 авто

Можливо зацікавить