Загинули в бою: рідним полеглих Героїв з Волині вручили посмертні нагороди
![нагорода військовий](https://vsn.ua/storage/news/RLPGs3YWJoNcAc8ojJ08dHhjQeeN1Y9mHt40SORF.png)
Героїв з Волині Віктора Мельника, Дмитра Софронова та Олександра Ющика посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороди захинсників вручили їхнім рідним.
Про це повідомляє Колодяжненська громада.
Серед нагороджених посмертно військових - Віктор Петрович Мельник із с. Дроздні. Нагороду вручили сестрі полеглого захисника - Людмилі, яка нині є опікункою для двох діток Героя. Коли розпочалась повномасштабна війна, Віктор, не задумуючись, пішов захищати Україну. Адже він казав: «Хто, як не я?». І вже у травні 2022 року проходив навчання на полігоні у Житомирі. Наприкінці травня відправили на службу до Дніпра, а потім до селища Дружківка. На превеликий жаль, 11 липня 2022 року отримали трагічну звістку, що Віктор Мельник загинув 7 липня в бою за Білогорівку Луганської області. Це був страшний бій, але Віктор і його побратими мужньо тримали захист до останнього подиху
![Загинули в бою: рідним полеглих Героїв з Волині вручили посмертні нагороди](https://vsn.ua/storage/image-icons/WJn2JPxiIgl4vjyu1bgto7tpZoEzYCEryaU5XSzZ.png)
Відповідним орденом посмертно удостоєний і захисник, який останні роки перед війною проживав у Любитові, але похований на малій Батьківщині – с. Старий Мосир Голобської громади - Дмитро Анатолійович Софронов (08.07.1988 – 26.05.2023). Герой поліг на полі бою, бо до кінця залишався вірним військовій присязі і народу України. Нагороду вручили дружині захисника Тетяні.
![Загинули в бою: рідним полеглих Героїв з Волині вручили посмертні нагороди](https://vsn.ua/storage/image-icons/v6GrCvqXfqlSt1we9oyTuNZlBWq4Cv6gVwaUWZir.jpg)
![Загинули в бою: рідним полеглих Героїв з Волині вручили посмертні нагороди](https://vsn.ua/storage/image-icons/EEt0fcgTy8wKrJdnkzcQ7hnbAY0m7HucykortGlo.jpg)
Також посмертно нагороджений захисник зі Скулина Олександр Володимирович Ющик (01.08.1990 – 04.08.2023). Командир відділення мотопіхотного батальйону, молодший сержант Олександр Ющик загинув 4 серпня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України на Купʼянському напрямку на Харківщині. Орден «За мужність» ІІІ ступеня передали дружині Героя Ірині. У захисника, який віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність України, за волю її народу, залишилося двоє маленьких діток.
![Загинули в бою: рідним полеглих Героїв з Волині вручили посмертні нагороди](https://vsn.ua/storage/image-icons/9FVQuiMzcQLJxTNvcQH8laRcELlCN7EpcStt6pMg.jpg)
![Загинули в бою: рідним полеглих Героїв з Волині вручили посмертні нагороди](https://vsn.ua/storage/image-icons/9w5dyqMlKRxo5M3DUALlpBXP1vbzMG1yZLLUjxSH.jpg)
Читайте також:
- Брат потрапив до російського полону: 19-річний захисник з волинської бригади загинув унаслідок прямого влучання ворожого снаряда в бліндаж
- Не встиг відзначити 30-річчя: захиснику з Волині просять посмертно присвоїти звання Героя України
- «Відчував наближення кінця свого перебування на землі»: Герой з Волині підірвався на міні