«Зраджують не вороги, а друзі»: легенда «Волині» Кварцяний розповів про жорсткий конфлікт з відомим ексфутболістом з Луцька

«Зраджують не вороги, а друзі»: легенда «Волині» Кварцяний розповів про жорсткий конфлікт з відомим ексфутболістом з Луцька

Колишній тренер «Волині» Віталій Кварцяний розповів про стосунки з колишнім захисником національної збірної України з Луцька В'ячеславом Шевчуком.

У інтерв'ю УФ Кварцяний зазначив, що Шевчук, якому він фактично дав дорогу у великому, професійному футболі, «віддячив» йому через десятиліття потому.

«У 1996 році тренером ФК «Волинь» був Раденко, і Шевчук йому не підходив з якихось якостей, тому я його забрав до себе в «Поділля». Я бачив у ньому талант. Потім я запропонував його Догадайлу і Бузнику в юнацьку збірну України. У мене з Шевчуком завжди були хороші стосунки, але нещодавно він мене здивував своєю поведінкою, тому я не хочу про нього говорити. Його для мене зараз не існує. Він мені вирішив «віддячити» за все хороше, що я для нього зробив. Коли були вибори до Волинської асоціації футболу, Шевчук почав вести проти мене кампанію, підтримував мого конкурента і просив мене зняти свою кандидатуру з виборів. Зраджують не вороги, зраджують друзі», - сказав екстренер.

Кварцяний детально пояснив, у чому справа. 

«У грі за молодіжну команду України проти Туреччини Шевчук отримав травму гомілкостопу, і його потім не хотіли викликати, але я його знову пропонував тренерам молодіжки. Я сказав: «Я терплю, і ви терпіть. Скоро він розкриється». Шевчук тоді припускався багатьох помилок, але я йому довіряв, бо бачив потенціал.

Я його привіз на базу збірної в Конча-Заспу. Молодіжка жила на старій базі, а головна команда на новій. Туди не пропускала охорона. Я кажу: «Викличте Лужного». Олег прийшов, я йому сказав: «Наглянь за синочком Славіком: щоб його ніхто не образив, щоб він добре харчувався тощо. Візьми його під своє крило, скоро він буде в першій збірній».

Мені було дуже приємно, коли Лужний виводив збірну України як капітан, а Шевчук з пов’язкою – молодіжку. Прикро, що Слава все це забув і пішов проти мене», - сказав Кварцяний.

Нагадаємо, нещодавно лучанин В'ячеслав Шевчук покинув посаду віцепрезидента «Вереса» для участі у виборах голови Рівненської обласної асоціації футболу.

Читайте також:

Можливо зацікавить

2 березня 2024 року минають другі роковини героїчної загибелі полковника, льотчика ЗСУ Миколи Коваленка
історії війни

Жив небом і загинув у небі: історія льотчика-Героя, який 11 років служив у Луцьку

Олег Приходько

41-річному лучанину терміново збирають гроші на життєво необхідну операцію

Вулиця Вороніхіна, яка із 1 березня 2024 року змінила назву на Ольги княгині. Фото: Суспільне Луцьк
відео

З 1 березня у Луцьку перейменували 15 вулиць: чи потрібно місцевим міняти документи

Артур Мурза зрада футбол

Мріяв потрапити у збірну України: футбольний тренер висловився про ексгравця «Волині», що поїхав у Росію

"Фіолет" Антоніна Хижняк пісня кліп
відео

У кліпі знялась зірка серіалу «Спіймати Кайдаша»: луцький гурт презентував нову пісню

Артур Мурза зрада футбол

Зрадники ніде не потрібні: ексгравець «Волині», який перебував на перегляді у російському клубі, не підійшов команді

Віталій Кварцяний

«Він ненормальний»: колишній підопічний відомого тренера з Луцька Кварцяного поділився емоціями від роботи з ним

Учасниця «Голосу країни» з Луцька випустила ще одну пісню. Відео
відео

Учасниця «Голосу країни» з Луцька випустила ще одну пісню. Відео

Вбивство Луцьк

Нетверезий лучанин зарізав батька п'ятьох дітей на очах 11-річної доньки загиблого