ЗСУ перейшли у контрнаступ на двох напрямках на Харківському та Ізюмському напрямках, - Залужний

ЗСУ перейшли у контрнаступ на двох напрямках на Харківському та Ізюмському напрямках, - Залужний

Збройні сили України почали атакувати Харківський та Ізюмський напрямки. Про це повідомляє Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час розмови з головою об’єднаного комітету керівників штабів США генералом Марком Міллі. 

"Традиційно поінформував свого американського колегу про оперативну обстановку. Зокрема, про переміщення основних зусиль противника на Луганський напрямок, де в районі Попасної, Кремінної і Торського тривають запеклі бої, а також про перехід сил оборони України до контрнаступальних дій на Харківському та Ізюмському напрямках", - зазначив головонокмандувач.

Також він акцентував увагу на поновленні застосування російським агресором крилатих ракет. Головною метою цих дій є руйнування логістичних шляхів постачання військово-технічної допомоги Україні. Так, протягом доби 3 травня противник застосував 14 крилатих ракет, які були випущені зі стратегічних бомбардувальників ТУ-160 з Каспійського моря. Станом на північ минулої доби було зафіксовано 8 запусків крилатих ракет по нашій території. Тому питання надання Україні ракетних систем залпового вогню M142 HIMARS та М270 MLRS є дуже актуальним. 

Можливо зацікавить