Анджеліна Джолі відвідала ще один реабілітаційний центр на Львівщині
![Анджеліна Джолі відвідала ще один реабілітаційний центр на Львівщині](https://vsn.ua/storage/news/RTdrf0j7XKouCLomyAC7WCEUUq81oYW5ZlbBNbk9.png)
Голлівудська зірка Анджеліна Джолі завітала до навчально-реабілітаційного центру "Джерело", що у місті Львів. Про це повідомили на сторінці закладу у Facebook.
"Неймовірно красива та справжня. Вона щиро співпереживає разом з нами усіма так ніби хоче усіх нас обійняти, зігріти та підтримати. Зустрілась з тими, хто втікає від війни та тимчасово мешкає у Джерелі, познайомилась з нашими фахівцями.
Передала частинку тепла усій спільноті Джерела, усім нашим дітям та молоді, родинам, волонтерам та спонсорам, друзям та команді! І наш джерельний сувенір виготовлений молоддю з інвалідністю поїхав до Голлівуду", - зазначають у закладі.
![Анджеліна Джолі відвідала ще один реабілітаційний центр на Львівщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/K4M1RcOD5UJCwKI16UG84Q2DxcZkpaxQxlM3k63Q.jpg)
![Анджеліна Джолі відвідала ще один реабілітаційний центр на Львівщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/YmmsPF6D7RnmVVKRjR3FdbwRR8ZJ6MAMoY1HsKEy.jpg)
![Анджеліна Джолі відвідала ще один реабілітаційний центр на Львівщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/oAlwHS1gH9dn3iMJiPmqaTkYAJJVIx3IBYsTWbyr.jpg)
![Анджеліна Джолі відвідала ще один реабілітаційний центр на Львівщині](https://vsn.ua/storage/image-icons/UNLU9aCSVKZrRhFBIeO42oxHid0t8pHaL6NYD88O.jpg)
Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" був заснований батьками дітей з дитячим церебральним паралічем. Центр надає комплексну фізичну, психологічну та медико-соціальну реабілітацію дітям та молоді з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), синдромом Дауна, з розладами спектру аутизму, гіперактивним розладом з дефіцитом уваги та іншими порушеннями розвитку.
З початком активних бойових дій на території України центр почав приймати на реабілітаційні програми та послуги денного догляду дітей з числа вимушених переселенців.
Нагадаємо, що відома голлівудська акторка та посол доброї волі ООН у справах біженців Анджеліна Джолі приїхала до Львова. Акторку помітили в одній із львівських кав’ярень, куди вона зайшла ймовірно випити каву та одразу зустріла своїх прихильників. Джолі роздала усім охочим автографи.
Анджеліна Джолі підтримує Україну з перших днів війни та допомагає організувати допомогу для українців, які були змушені залишити свої домівки. Як посол доброї волі ООН нещодавно актриса відвідала шпиталь Pediatrico Bambino Gesu у Римі, де зараз перебувають діти-біженці з України.
1 травня голлівудська зірка та пані посол ООН у справах біженців Анджеліна Джолі завітала в місто Борислав у "Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів "ГАРМОНІЯ".