У Луцьку на потреби військових уже спрямували понад 117 мільйонів гривень
У Луцькій міській раді прозвітували про стан виконання програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин та інших військових формувань. Станом на 19 червня на реалізацію заходів програми вже спрямували понад 117 мільйонів гривень.
Про це повідомили в понеділок, 22 червня, під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради.
Як повідомила начальниця відділу оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи Ніна Бенесько, на 2026 рік на виконання програми передбачили 269 мільйонів 895 тисяч 300 гривень. Станом на 19 червня профінансували 118 мільйонів 497 тисяч 448 гривень, а касові видатки склали 116 мільйонів 684 тисячі 289 гривень, у тому числі понад 1 мільйон гривень у межах бюджету участі.
Зокрема, субвенція з бюджету Луцької міської територіальної громади державному бюджету для потреб військових частин становила 42 мільйони 426 тисяч 300 гривень.
Також за цей період у громаді ухвалили 34 розпорядження міського голови про передачу матеріальних цінностей військовим частинам. Вартість переданого майна становила 8 мільйонів 989 тисяч 592 гривні.
Члени бюджетної комісії взяли звіт про виконання програми до відома.
Читайте також:
- Помстився після бійки: у селі на Волині чоловік підпалив чуже авто
- Священник з Луцька пояснив походження свята Івана Купала
- Проїхав на червоне: у Луцьку сталася ДТП за участю таксі та Nissan