Через халатне відношення та економію у Луцьку - незасипані траншеї та багнюка
![Через халатне відношення та економію у Луцьку - незасипані траншеї та багнюка](https://vsn.ua/storage/news/4tSYd2x2QNRRLPfsL8fAGc5msEcDEmckcgQ3Yz8e.png)
Після аварійних та планових земляних робіт на території Луцької громади можна побачити багнюку, залишки будівельних матеріалів, та незасипані траншеї.
Муніципали Луцька наполегливо просять у найкоротші терміни відновити благоустрій на місцях виконання робіт. Зокрема, це звернення стосується підприємств, установ, організацій, та громадян, які отримували у них дозволи на проведення різних земляних робіт, зокрема, з ліквідації аварій інженерних мереж та споруд.
"Халатне відношення та економія коштів сприяє тому, що на місцях виконання земляних робіт утворюється багнюка, яка потрапляє як на вулиці міста, так і в оселі громадян", - зазначають муніципали.