Чому доларове дерево опускає стебла донизу: як врятувати рослину
Заміокулькас, відомий своєю невибагливістю, може виростати до двох метрів у висоту, через що кімнатні екземпляри часто здаються «карликовими». Власники цієї рослини нерідко дивуються, коли їхнє 50-сантиметрове доларове дерево несподівано починає схиляти стебла вбік.
Про це пише Woman 24.
Рослина невибаглива, але навіть вона потребує мінімального правильного догляду. Якщо стебла не тягнуться вгору, а тяжіють донизу, то в цьому випадку квітка не впорається без втручання людини.
Але спочатку важливо зрозуміти, чому так відбувається. По-перше, проблема може полягати у розмірі горщика. Можливо, рослина дуже розрослася і ємність стала занадто маленькою для доларового дерева.
У такому випадку корінню нікуди діватися і це може вплинути на стан надземної частини. Без пересадки у цій ситуації не обійтися.
Заміокулькас не любить перезволоження. У такому разі у нього може згнити коріння. Тривожною ознакою процесу загнивання будуть стебла, які тяжіють донизу.
Потрібно переставити доларове дерево у тепле та сухе місце, призупинити полив до повного висихання ґрунту. Якщо ґрунт занадто вологий, а заміокулькас зовсім в плачевному стані, то краще одразу пересадити його в новий якісний ґрунт, призначений саме для пальмових рослин.
Читайте також:
- Фікус буде як на картинці: чим підживити рослину взимку
- Через 2 тижні з'являться перші бутони: домашнє добриво для орхідеї
- Смачні, хрусткі та невагомі: рецепт круасанів від луцької фудблогерки