Для кохання немає перешкод: Три пари нацгвардійців зіграли весілля у один день
![Для кохання немає перешкод: Три пари нацгвардійців зіграли весілля у один день](https://vsn.ua/storage/news/o5Qr4cxtv7IpO2DDCviaZKz4oGMKVhS3SsonkJce.png)
Радісною подією поділилися на сторінці Національної гвардії України у Фейсбук.
"Гвардійці побрались, не дивлячись на всі труднощі військового стану, адже коханню немає перешкод", - зазначають у дописі.
Микола – лейтенант і еліта спортивного світу у пауерліфтингу, Владислава – кравчиня. Разом вони більше двох років. Війна тільки загострила кохання, і мрію стати подружжям не стали відкладати надовго.
Валерія та Ростислав, як Аліна і Дмитро – нещодавні випускники Національної академії Національної гвардії України. Не зговорюючись, вони ще під час навчання подали документи у РАГЦС.
«Так мало треба, аби стати щасливими – закріпити шлюб печаткою і поцілувати один одного. Це вкрай важливо для двох люблячих сердець», - ділиться Валерія.
![Для кохання немає перешкод: Три пари нацгвардійців зіграли весілля у один день](https://vsn.ua/storage/image-icons/uEgtgjqOsHma6jv9ChOK7u6XSa7lxmiBghqw6uOp.jpg)
![Для кохання немає перешкод: Три пари нацгвардійців зіграли весілля у один день](https://vsn.ua/storage/image-icons/dEWMCfZmI8joow4djQGEECzGeI551v8xq7itu4WJ.jpg)
![Для кохання немає перешкод: Три пари нацгвардійців зіграли весілля у один день](https://vsn.ua/storage/image-icons/tyVLvizbKBn3gWslodbDETohGlanilj5qiUcUBRU.jpg)
![Для кохання немає перешкод: Три пари нацгвардійців зіграли весілля у один день](https://vsn.ua/storage/image-icons/qULj4DmmFESMv71PzjwiGMhKn0CmXiEXpMxDQ7YQ.jpg)