Дві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом Ковальчуком

Дві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом Ковальчуком

У понеділок, 12 лютого, на Волині попрощалися із полеглим Героєм Вадимом Ковальчуком.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Вадим Ковальчук народився у селі Буцинь на Старовижівщині. До третього класу навчався  у місцевій школі. Згодом родина переїхала у Ковель. Тут закінчив школу №2, професійно-технічне училище.

А яка красива історія кохання –  у Вадима. Зовсім юним він познайомився зі своєю майбутньою дружиною Поліною, яка мешкала в Кропивницькому. Якийсь час переписувались, а уже на першій зустрічі Вадим запропонував дівчині вийти за нього заміж.

Згодом у молодого подружжя народилась донька Уляна, якій уже 7 років. А вже під час повномасштабної війни – син Сашко. Йому лише 1 рік 9 місяців.

Вадим працював у сфері торгівлі, зокрема у компанії «Юкон». У лютому 2023 року його мобілізували.  Армійського досвіду  практично не мав, бо  як тільки  пішов на строкову службу, виявили хворобу і комісували.

Але, перебуваючи на фронті, Вадим жодного разу  не дав відчути рідним біль та страх війни, максимально полегшував сприйняття, аби навіть з розмов вони не відчували того жаху, який щодня бачать воїни…

Усі, хто його знав,  не пригадають, коли він  був засмучений чи на щось скаржився.  Вадим був оптимістом,  дуже щирим і не сприймав лицемірства.

Поки він боронив країну, на нього чекали рідні та близькі, яких він любив  понад усе. Мріяв про Перемогу та якнайшвидше повернення додому.

Але війна не шкодує нікого.  Був останній дзвінок до дружини –  20 січня. Слова, що деякий час не буде без зв’язку. Далі – важкі дні невідомості та очікувань.

І страшна звістка –   загинув 30 січня поблизу села Новодарівка на Запоріжжі.

Про все це під час громадянської панахиди говорив міський голова Ігор Чайка. Він висловив щирі співчуття батькам Вадима, його дружині, дітям, сестрі, племінницям, усій родині, друзям і побратимам.

«Нема таких слів, щоб полегшили вашу біль. Спасибі вам за Героя, за його подвиг, за його внесок у нашу Перемогу».

За словами дядька Олександра Дричика, з останнього бойового завдання Вадим уже мав виходити, залишати позиції, але прилетів ворожий дрон і забрав життя молодого воїна.

«Хочу подякувати побратимам Вадима, що вони його винесли з поля бою. Вони здійснили ще один подвиг. Це було непросто. Тож вклоняюсь перед ними. Тепер наш Вадим знайде спочинок на рідній землі, а ми матиме, куди до нього приходити».

Рідні прощалися з сином, чоловіком, татусем, а ковельчани — зі своїм захисником. Україна продовжує бути і боротись, бо у неї є такі воїни, як Вадим Ковальчук.

Дві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом КовальчукомДві страшні звістки в громаді за тиждень: на Волині попрощалися з полеглим Героєм Вадимом Ковальчуком

Нагадаємо, 7 лютого повідомили про загибель ще одного жителя міста Ковель Романа Кондратюка. Похоронили воїна 10 лютого на Алеї Героїв у Ковелі.

Можливо зацікавить

На щиті Луцьк

Два траурні кортежі за три дні: до Луцька «на щиті» повертаються полеглі на війні Герої

Нагорода військовослужбовець

За мужність і успішне виконання бойових завдань: волинянина відзначили трьома почесними нагородами

Виправдали ухилянта

На Волині суд виправдав ухилянта, звернувшись до тлумачного словника

Спогади про Героя

Було гірше, як в пеклі: захисник з Волині до останнього боронив Соледар від окупанта

Діти концерт
відео

Маленькі артисти: на Волині діти влаштували концерт на ринку

У день поховання сину виповниться 10 місяців: на Волинь востаннє повернеться молодий розвідник Ілля Пичоха

У день поховання сину виповниться 10 місяців: на Волинь востаннє повернеться молодий розвідник Ілля Пичоха

Голова Волиньради та керівник КП «Волиньприродресурс» розповіли про роль видобутку бурштину та торфу для регіону
фото

Голова Волиньради та керівник КП «Волиньприродресурс» розповіли про роль видобутку бурштину та торфу для регіону

Похорон військового
фото

Мав можливість не йти на війну, але не зміг залишитися осторонь: на Волині попрощалися із Героєм Богданом Богушем

Тимофій Музичук Мобілізація артистів

«Більш ефективні в тилу, ніж на передовій»: зірковий сопілкар з Волині поділився думками про мобілізацію артистів