Із Краматорська - у Турійськ: як на Волині працює «переселений» бізнес
Швейне підприємство з Краматорська нині продовжує свою діяльність у Турійську - на Волинь перевезли все обладнання та частину колективу.
З працівниками релокованого бізнесу зустрілися голова обласної ради Григорій Недопад та народний депутат Вячеслав Рубльов, інформують у Волиньраді.
Начальниця цеху Ольга Гнатюк розповідає: власники швейної фабрики зуміли перевезти на Волинь усе обладнання, частково – колектив, а також зберегти замовника своєї продукції.
«Все обладнання, яке тут знаходиться, ми перевезли із Краматорська. Там була дуже потужна фабрика і, щоб її зберегти, було прийнято рішення вивезти все. Результат нашої роботи тут в Турійську вже є: ми відправили першу партію своїх виробів замовнику, - зазначає Ольга Гнатюк. - Люди стараються, працюють, ми усі докладаємо зусиль, аби підприємство працювало на повну».
Зараз підприємство спеціалізується на пошиві чоловічих сорочок, які поставляють закордон. Голова обласної ради Григорій Недопад зазначає: на Волині небагато підприємств, які переїхали з тих територій, де відбуваються бойові дії. Тож досвід швейної фабрики з релокації - чудовий приклад для наслідування і для інших виробництв, і для місцевих громад.
«Турійськ демонструє позитивний досвід співпраці громади та релокованого бізнесу, який варто переймати й іншим тергромадам, - зазначає голова Волиньради. – Ми докладаємо зусиль, щоб на Волинь переїжджали підприємства і створюємо для цього усі умови – є приміщення, є цілковите сприяння на місцях».