«Курсова робота є, а його немає»: спогади про молодого Героя з Луцька Максима Відринського
![«Курсова робота є, а його немає»: спогади про молодого Героя з Луцька Максима Відринського](https://vsn.ua/storage/news/AelZLfuqT8VvLz00LnLpFKvPLUwAtliEtI9UYUeU.png)
9 травня у Луцьку попрощалися із загиблим 19-річним військовим Максимом Відринським, який служив у війську за контрактом і загинув 4 травня під час боїв на Харківщині.
Як розповіла Суспільному викладачка Олена Гончарук, Максим пішов до війська добровольцем, при цьому дистанційно навчався у Луцькому педагогічному коледжі. За місяць у нього мав бути випускний.
![«Курсова робота є, а його немає»: спогади про молодого Героя з Луцька Максима Відринського](https://vsn.ua/storage/image-icons/Y4YKTDTLFldUawJ0vI1XgbRLq3YaD4VrVX0yeWr6.jpg)
Попрощатися з полеглим прийшли сотні студентів і викладачів, які зустрічали траурний кортеж біля навчального закладу.
![«Курсова робота є, а його немає»: спогади про молодого Героя з Луцька Максима Відринського](https://vsn.ua/storage/image-icons/eRT67kqpKnkc2G0YAzL7Vvy61XbTNWfSHUZkRQsJ.jpg)
У мирному житті Максим Відринський захоплювався музикою, поезією і спортом. Зі слів Олени Гончарук, до останнього підтримували зв’язок з одногрупниками і викладачами.
«Він в суботу загинув, а в п'ятницю ввечері напередодні ми спілкувалися. Ніколи нічого не просив, все в нього є, все в нього добре, — пригадує викладачка Максима. — Всі ми вірили, що все в нього буде добре. Написав курсову роботу. Це перший такий екзамен, який він мав скласти, завершуючи наш заклад. На жаль, курсова робота є, а його немає».
Як розповіла староста групи Анастасія Веснянка, Максим мав стати вчителем початкових класів: «Для мене він народжений воїном, він з дитинства мріяв стати професійним військовим. Для нас він герой, для всієї України він герой».
![«Курсова робота є, а його немає»: спогади про молодого Героя з Луцька Максима Відринського](https://vsn.ua/storage/image-icons/QRboSjyZFhqeS4DNIKRQvCQw5fNSh7EeezQM0Kvi.jpg)
Траурний кортеж із тілом загиблого воїна під'їхав і на кілька хвилин зупинився біля коледжу. Захисника зустріли на колінах.
Відспівали військовослужбовця у Кафедральному соборі Святої Трійці. Спочиває Максим Відринський на кладовищі у селі Дарівка Голобської громади.
![«Курсова робота є, а його немає»: спогади про молодого Героя з Луцька Максима Відринського](https://vsn.ua/storage/image-icons/SxjPgPx9Fc3W6ODtTf64FsrL8WXMTaXKlVc3LMW8.jpg)
![«Курсова робота є, а його немає»: спогади про молодого Героя з Луцька Максима Відринського](https://vsn.ua/storage/image-icons/NmLLYgipnOj7gGdiU8PnLYdT4uQ2MpLYB5ENyH7g.jpg)
Читайте також:
- Скандал у Луцьку: чоловіки виявили неповагу до прощання з полеглим Героєм
- «У час смерті Героя через сотні кілометрів у батьківській хаті несамовито завив кіт»: історія батька трьох дітей з Волині
- Загинув, рятуючи своїх побратимів з поля бою: спогади про загиблого відеооператора з Луцька Героя Юрія Сілюка