Лучанин став сутенером дівчини, а потім вбив її залицяльника
Лучанин Олександр познайомився із дівчиною, став її сутенером, а тепер його звинувачують ще й у вбивстві. Чоловік у всьому зізнається. Йому присудили чотири роки ув’язнення. Аби викрити сутенерство, правоохоронці провели не один слідчий експеримент зі жрицею кохання.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс», передає ІА «Волинські новини».
Знайомство із дівчиною обернулося для Олександра подвійним криміналом. Лучанин перекваліфікувався у сутенера, зводив жрицю кохання із незнайомими чоловіками й супроводжував її. Дівчина нібито раніше вже вдавалася до такого любовного промислу. Лучанин за молодицю ще й вдарив її залицяльника. Один удар в щоку виявився смертельним, йдеться у вироку.
Подія трапилася на вулиці Замковій біля місцевого бару, де лучанин і вдарив чоловіка. Той впав та вдарився головою об бруківку, а наступного дня помер.
Згодом судмедексперти виявили у загиблого крововиливи в мозку. Того дня він нібито був п’яний, відпочивав у барі і став залицятися до молодиці. Після удару чоловіка завезли в центр терапії залежностей. Чи запідозрили медики у нього крововилив – невідомо. Свою вину у вбивстві з необережності Олександр визнає повністю. Зізнається і в сутенерстві. Аби його викрити, слідчі не обмежилися лише одним епізодом. Схоже, правоохоронці залучали охочих чоловіків до проведення таких собі слідчих експериментів із молодицею. Експериментували раз за разом. І чи не все документували. Кажуть: підтвердили сутенерство багатьма доказами.
Лучанину присудили чотири роки ув’язнення. Свої кримінальні справи він називає необдуманими вчинками. Просить суддів дати йому умовний термін, бо хоче воювати.
«Я хочу виправитися в подальшому, офіційно працювати, хочу мати жінку. Я не хочу бути пов’язаний із бандитизмом і жити не в законі. Також хочу піти на війну, хочу воювати. У мене батько служить в теробороні. А зараз я засуджений. Остання надія на те, що ви мені поможете і повірите, що я хочу виправитися», – каже Олександр.
Захисник лучанина Віктор Коренга зауважує, що його батьки намагалися зустрітися із мамою загиблого:«І я, і батьки пробували з нею контактувати, якимось чином їй допомогти. Зрозуміло, що обвинувачений перебував під вартою і не має самостійного доходу. Він не міг надати їй відшкодування. Таке бажання висловлювали батьки. Однак потерпіла взагалі не захотіла спілкуватися».
А от прокурор нагадала, що Олександр раніше мав ще одну судимість: за крадіжку отримав 120 годин громадських робіт. Але відбувати їх чоловік навіть не приходив.
«Під час невідбутого строку покарання він вчинив шість епізодів кримінальних правопорушень, що свідчить про його злочинну спрямованість та небажання ставати на шлях виправлення», – зауважила прокурор Оксана Яковлєва.
Порадившись, колегія суддів вирішила залишити в силі вирок першої інстанції – ув’язнення.
Читайте також:
- Влаштував бізнес на проституції: у Луцьку судили сутенера
- Утретє судили за сутенерство: скандально відомому лікарю-гінекологу з Луцька оголосили вирок