Мальта - Україна: результат та огляд матчу кваліфікації на Євро-2024

У вівторок, 17 жовтня, збірна України зіграла із аутсайдером групи С - Мальтою у рамках кваліфікації чемпіонату Європи-2024.

Матч сьомого туру відбору відбувся на Національному Стадіоні у Мальтійському селі Та-Калі.

Неочікувано на старті поєдинку рахунок відкрили господарі поля. Провал оборони «синьо-жовтих» призвів до того, що на 12 хвилині Пол Мбонг втік від Матвієнка та вразив потужним ударом ворота Трубіна.

Наприкінці тайму збірна України вела позиційні атаки, а команда Мальти відійшла в глуху оборону.

Перший гострий момент в «синьо-жовтих» був у Мудрика після подачі Караваєва - удар парирував голкіпер. Але варто зазначити, що в захисника збірної України під час атаки зафіксували положення «поза грою».

У гравця «Челсі» було ще кілька шансів забити в першому таймі, але йому так і не вдалося вразити ворота суперника.

На 38-й хвилині Україна зрівняла рахунок. Георгій Судаков невдало пробив, але захисник Мальти Камензулі послизнувся і зрізав м'яча у свої ворота - 1:1.

На 42-й хвилині «синьо-жовті» заробили пенальті. Михайло Мудрик ввірвався до штрафного майданчику і впав після контакту з гравцем Мальти. Артем Довбик реалізував пенальті - 2:1.

Мальтійці мали можливість забити після успішної контратаки. Гуламьє потужно пробив по воротах і влучив у каркас. Перекладина врятувала Україну від пропущеного голу.

На 4-й компенсованій хвилині у господарів поля був ще один момент. Нвоко пробивав з гострого кута, намагаючись перекинути Трубіна. Але м'яч пролетів вище воріт.

Другий тайм мальтійці розпочали з моменту - Мбонг завдав удару по воротах. Проте його парирував Турбін.

Україна відповіла відразу двома моментами. Спочатку Судаков пробив з-за меж воріт - голкіпер Мальти впіймав м'яч.

Згодом Сидорчук наважився на дальній удар. Його постріл був сильним, але м'яч пролетів над воротами.

Україна контролювала хід подій у матчі. Але коли справа доходить до ударів, все блокувалось господарями поля.

Мальта організувала контратаки, деякі з них завершувались ударами по воротах, але до забитих м'ячів жодна не призвела.

На 70-й хвилині неймовірний момент був у Мудрика. Український вінгер перехопив м'яч на підступах до штрафного майданчика та різко пробив, мальтійський голкіпер Бонелло зреагував і врятував свою команду.

Господарі поля через кілька хвилин відповіли своїм моментом. Пол Мбонг поборовся за м'яч з Коноплею. Першим на підбиранні опинився Джозеф Мбонг. Мальтієць небезпечно пробивав у верхній кут воріт, але постріл був невлучним.

На 85-й хвилині поєдинку Михайло Мудрик забив ударом з-за меж штрафного (рахунок - 3:1 на користь України).

Зазначимо, що це перший гол вінгера лондонського клубу за збірну.

В паралельному поєдинку восьмого туру групи С збірна Англії перемогла команду Італії з рахунком 3:1.

У завершальному поєдинку групового етапу відбору на Євро-2024 збірна України прийматиме Італію. Матч відбудеться 20 листопада.

Турнірна таблиця нашої групи у відборі до Євро-2024

футбол війна Артур Мурза

Готовий виступати за збірну Росії: український футболіст-зрадник заявив, що його ображали у луцькій «Волині»

Шахтар Рубчинський Судаков Дніпро-1

Збираються скористатися фінансовими проблемами клубу: чемпіон України хоче підписати молодого футболіста з Луцька

футбол

«Я повноцінний громадянин РФ»: ексгравець «Волині» заявив про готовність виступати за збірну Росії

Волинські спортсмени стали найсильнішими на спартакіаді серед допризовної молоді