З перших днів вторгнення просився на передову: куля обірвала життя розвідника з Волині

Спогади

У травні 2022 року в боях на Луганщині загинув Герой з Волині Віктор Матвійчук.

Спогади про нього опублікували в науковому збірнику «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Старовижівщина та її населені пункти в історії України і Волині».

Народився у сім’ї Миколи та Галини Матвійчуків  у Старій Вижівці, був другою дитиною. У 1980 році Віктор пішов до першого класу місцевої школи. Навчався добре. Найбільше любив уроки фізичної культури, історії та географії, захоплювався фантастикою. Відвідував спортивні секції, брав участь багатьох спортивних змаганнях, КВК. Вів активний спосіб життя, багато подорожував. Любив тихе полювання – збирати гриби.

У 1989 році закінчив Старовижівську середню школу, був нагороджений грамотами райво за високі досягнення у вивченні військової підготовки та фізичного виховання. Завжди мріяв стати військовим. Після проходження служби жив із батьками в рідному селищі.

З перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну Віктор з’явився у місцевий військкомат і попросився на передову. Був розвідником. Виконуючи чергове завдання, загинув. На жаль, сліпа куля обірвала його життя.

З перших днів вторгнення просився на передову: куля обірвала життя розвідника з Волині

Читайте також:

Можливо зацікавить