На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/news/HWf5AQyfJZN0Wz9scNd0jlJC6tDGDB9V0QcSiwyh.png)
У рекреаційному пункті «Боровичок», що у селі Нові Червища, з’явилися давно популярні та всім відомі написи - «ПТН - ПНХ». Невідомі написом розмалювали альтанки, інформаційні стенди та новий вказівник.
Про це інформує Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.
В управлінні зазначають, що сутуація неоднозначна:
Все написане на альтанках, інформаційних стендах і навіть новому вказівнику ми цілком підтримуємо! Всім серцем ненавидимо окупантів, їх хворого лідера, робимо все можливе, щоб пришвидшити їх знищення, як і кожен адекватний громадянин у світі. Тому з одного боку щиро дякуємо автору цього шедевру за чітку позицію, - зазначають в установі.
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/dSY8oMxiDgsNji6PzbIBWMTQvEBPfx4sjAOmGKjB.jpg)
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/y0NUglOXMEd5QQP2DbIBxUAe8Ljunw2v3dwzDy5a.jpg)
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/f9rBDhtFcqD3mPbTuyAmFO5tmml7m3pbD5c0FIcX.jpg)
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/m7yYefoYBLd69vnjbgkVjgYh6eZfznS0gJI4YBHi.jpg)
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/4JSoUMp4wRtLw7qdEBPnyiZr1zNazdsIqXqH8aXi.jpg)
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/D0imTmhxyuPRNSEBOp0uqmXgQYlWJzVKCzD5smqr.jpg)
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/QjrSnR0MZq9U3K78W3tcj0nCcQI8syzgov6y4XgX.jpg)
![На Камінь-Каширщині вандали розмалювали рекреаційний пункт написом «ПТН - ПНХ»](https://vsn.ua/storage/image-icons/oOrSzONAhR7xhQtGp6ZdFhb4I7OSHDQis522qzvL.jpg)
Але водночас у лісовому господарстві висловлюють тезу, що це випадок звичайного вандалізму.
Як ви вважаєте - нам зараз варто це все прибирати і приводити територію до ладу? І витратити на це тисячі гривень, які точно можна було б направити на корисніші цілі? Чи, може, не просто лишити, а розмалювати так все і всюди - кожну споруду і паркан? Біля кожної державної будівлі, приватної оселі, - пишуть у повідомленні.