На війні загинув офіцер і військовий журналіст Олексій Чубашев

На війні загинув офіцер і військовий журналіст Олексій Чубашев

На війні загинув журналіст і офіцер Олексій Чубашев із позивним «Рекрут». Він був автором програми «Рекрут UA», керував «Армія FM» та Військовим телебаченням України.

Про це повідомляють друзі та побратими, інформує «Новинарня».

«Сьогодні в мене загинув друг. Олексій Чубашев, автор та ведучий найкрутішого медійного проекту для підтримки Збройних Сил України. Мега позитивний та професійний журналіст. Офіцер … Людина, яка вірила в свою справу і йшла завжди до поставленої цілі. Льоха, я тебе запамятаю назавжди як порядного усміхненого хлопа за чашкою кави в Маріїнському парку … ми звільнимо твою Батьківщину на Запоріжжі», - написав Михайло Макарук, спікер міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm. 

«…Ти був для мене не просто підлеглим. Чомусь завжди тобі приділялась більша увага. Бо я бачила в тобі потенціал. І ти його мав. Перше військове реаліті «РекрутUA». Ніколи не забуду, як ти прийшов з цією ідеєю, ти горів нею. Першими були ССО, потім десанти, потім морпіхи. Ти багато зробив корисного для армії цими проектами. Ти жив армією. Ти професійно виріс із студії. І міг робити багато корисних речей на ТБ. Але 24 лютого ти обрав інший шлях. Замінив камеру на зброю і пішов воювати», – написала журналістка Яна Холодна, яка раніше керувала радіостанцією “Армія FM”.

«Ти завжди тішився своїй роботі. Робив те, що любив, і любив те, що робив… Колись в Маріуполі під час твоєї чергової ротації до моїх морпіхів, ми говорили про Бога. Ти сказав тоді, окрім того, що Бог всесильний, він ще й всемогутній. Ти вірив в нього, знаю, що вірив. Я сподіваюсь, він підготував для тебе гарне і тепле місце. Дякую за все, козаче!», – пригадує побратима Олександра Безсмертна.

За освітою Олексій Чубашев військовий журналіст. 

У 2008 році вступив до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, в 2009 році брав участь у параді з нагоди Дня Незалежності. У 2010 році вступив на військову журналістику до Військового інституту Київського національного університету ім. Шевченка.

В 2015 році відбулась його перша ротація в АТО, того ж року почав служити у Центральній телерадіостудії Міноборони як автор і ведучий першого в Україні військово реаліті-шоу «Рекрут».

У грудні 2019 року став в.о. керівника Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (очільником радіостанції «Армія FM» та Військового ТБ), змінивши Яну Холодну.

28 лютого 2021 року в Олексія закінчився другий офіцерський контракт, він був звільнений в запас. Після звільнення із ЗСУ розвивав власні проєкти.

24 лютого 2022 року повернувся до лав ЗСУ.

В Олексія залишилась дружина, маленька донька і син, що народився в березні цього року. 

Нагадаємо, нещодавно повідомили про загибель відомого адвоката, минуле якого було пов'язаним із Волинню.

Можливо зацікавить