На Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської орди

На Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської орди

Рефрижератор «Вантаж-200» у п'ятницю, 27 травня, доставили на Волинь волонтери ГО «Військові капелани Волині» із моргів у місті Дніпро та містечку Васильківка Дніпропетровської області. Ще одного бійця привезли додому на Рівненщину, - повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини. 

Жалобний кортеж, який громадські активісти, військові та волонтери зустріли на Цуманському перехресті, рушив через центр Луцька до обласного бюрo сyдово-мeдичної eкспертизи. Трьох полеглих воїнів доставили до Луцька, чотирьох – до Ковеля, ще два Герої пройшли свій останній шлях до Володимира та Любомля. 

 

Серед загиблих: мешканець смт Сенкевичівка Володимир Літвінчук, уродженець села Новокотів Руслан Литвинюк, мешканець Старовижівської громади Іван Литвинюк, «кіборг», який пройшов бої за Донецький аеропорт та бої на Світлодарській дузі, Валерій Гонта, ківерчанин Віктор Мірчук, Василь Демедюк, житель смт. Головне, мешканець Ковельської громади Юрій Ковальчук та Валерій Мартинюк із села Ласків Володимир-Волинської громади.

Війна триває і ціна перемоги – кров українських захисників. ВСН висловлює щирі співчуття рідним загиблих. Вічна пам’ять і слава! Герої не вмирають!

На Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської ордиНа Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської ордиНа Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської ордиНа Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської ордиНа Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської ордиНа Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської ордиНа Волинь привезли тіла дев’ятьох загиблих Героїв, які поклали голови, захищаючи Україну від російської орди