На Волині обвалилося аварійне приміщення, в якому гралися діти
![На Волині обвалилося аварійне приміщення, в якому гралися діти](https://vsn.ua/storage/news/OHZSYvrvx0IHvywGNLlgEF4xyJ3WW6MgvsKzR6eG.png)
29 квітня, близько 17-ї години, патрульним надійшов виклик про те, що діти гралися на одному із покинутих старих приміщень і там трапився обвал.
Прибувши за вказаною адресою, на місці події вже працювали медики, - повідомляють у пресслужбі патрульних поліцейських
Як з'ясувалося, троє неповнолітніх осіб гуляли в закинутому приміщенні, яке знаходиться в аварійному стані, і там трапився обвал бетоної плити, біля якої перебували діти.
Поспілкувавшись із учасником події він повідомив, що після обвалу зник його друг. Поліцейські почали оглядати територію, щоб знайти дитину. У результаті її знайшли. 10-річний хлопець мав поранення нижньої кінцівки та повідомив, що у нього болить голова.
Його оперативно передали у руки медиків для надання першої медичної допомоги. Згодом його і 11-річного друга шпиталізували до медичного закладу. Третій неповнолітній учасник події був неушкодженим та перебував удома.
На місці події також працювала СОГ Луцького районного управління поліції та ДСНС.