На Волині поховали 48-річного захисника Василя Сіжука
Шацька громада попрощалася із захисником України Василем Сіжуком з села Підманове.
Сумна звістка про смерть мужнього воїна об’єднала в скорботі рідних, друзів, побратимів та жителів громади. На Алеї пам’яті Героїв у Шацьку відбулася громадянська панахида. Духовенство, близькі та небайдужі люди помолилися за упокій душі захисника, який боровся за незалежність і мирне майбутнє України. Про це пишуть у громаді.
Останню шану Василю Сіжуку віддали і в його рідному селі Підманове. Чин похорону звершили у храмі Різдва Іоанна Предтечі пансіонату «Шацькі озера». Під звуки Державного Гімну України та військового салюту воїна поховали на кладовищі села Підманове.
Нагадаємо, із початком повномасштабного вторгнення Василь Сіжук був мобілізований до Українського війська. З 21 липня 2023 року боронив нашу державу у складі військової частини А7294.
23 червня 2026 року воїн помер у лікарні внаслідок ускладнень після операції.
Редакція ВСН висловлює щирі співчуття родині воїна. Світла пам'ять Герою!