«Ми палили бойові машини піхоти разом з екіпажами»: прикордонник з Волині про свій бойовий досвід

«Ми палили бойові машини піхоти разом з екіпажами»: прикордонник з Волині про свій бойовий досвід

Прикордонник на псевдо «Ярл» очолює один з бойових підрозділів комендатури швидкого реагування Волинського прикордонного загону, на рахунку якого — десятки відбитих штурмів російських військ.

Про підготовку і ситуацію на Новопавлівському напрямку, де нині виконує бойові завдання підрозділ Ярла, розповіли на сторінці-фейсбук Західного управління Держприкордонслужби.

Офіцерську кар'єру, говорить прикордонник, розпочав у 2016 році. Після початку повномасштабної війни Ярл був призначений до прикордонної комендатури швидкого реагування. 

Під час першої ротації підрозділ виконував завдання на Вугледарському напрямку, де бійці тримали позиції біля зруйнованого міста. Після ротації прикордонник разом із іншими бійцями підрозділу пройшов навчання за кордоном. 

«У Британії також проходили курс із ведення бою в міських умовах, що вже знадобилося під час другого виїзду. Оскільки підрозділ наразі тримає оборону в населеному пункті», — говорить Ярл.

Зараз підрозділ швидкого реагування — на Новопавлівському напрямку. Зі слів бійця, штурми російських військ там проходять щодня.

«Найбільші втрати піхота противника несе під час ближнього бою. Також добре відпрацьовуємо з автоматичних гранатометів, кулеметів. Зараз відбиваємо атаки живої сили і бронетехніки. У тому числі ми палили танки, бойові машини піхоти разом з екіпажами», — розповів боєць і додав, що його підрозділ чекає на ротацію, щоб мати час на відпочинок і бойове злагодження.

Читайте також:

Можливо зацікавить